Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Legislativa Sociální reforma - články Demonstrace 22.10.2011

Demonstrace 22.10.2011

V ážení přátelé, v příloze Vám posílám plakát společné akce občanských iniciativ a odborů k demonstraci na soboru 22. 10. 2011 od 14:00 hodin. Po úvodních vystoupeních bude pochod na Malostranské náměstí. Samozřejmě, že se předpokládá, že lidé se zdravotním postižením se pravděpodobně pochodu spíše neúčastní.

Na náměstí Republiky jezdí bezbariérové tramvaje č. 8, 14, 26 a dále nízkopodlažní autobus linky č. 133. Na náměstí je možné se dostat metrem, trasa B. Tato stanice ale není bezbariérová. Parkování je možné v podzemních prostorách obchodního domu Palladium a nebo obchodního domu Kotva. Bohužel na těchto parkovištích se platí parkovné.

Těším se na setkání s Vámi v sobotu 22. října 2011.

S pozdravem

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Související články

Náhodné obrázky z naší Galerie

luhacovice-06
bezpecnost-na-prejez...
P5303050
09-opava-jakartovice
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.