Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Legislativa Sociální reforma - články Dopis předsedy NRZP ČR členským organizacím ve věci pozvánky na demonstraci dne 22. října 2011

Dopis předsedy NRZP ČR členským organizacím ve věci pozvánky na demonstraci dne 22. října 2011

V ážení přátelé, posílám Vám informace k připravované demonstraci v sobotu 22. října 2011 ve 14:00 hodin na Náměstí Republiky v Praze. Cílem protestu je odmítnou připravovanou podobu reforem v sociální, zdravotní, důchodové, vzdělávací a pracovně-právní oblasti. Stejně tak chceme odmítnout způsob, jakým jsou reformy prohlasovávány v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Akci svolává ProAlt – Iniciativa pro kritiku reforem a na podporu alternativ s podporou koalice občanských iniciativ a odborů, kterou tvoří mimo jiné Českomoravská konfederace odborových svazů, ProAlt, Asociace samostatných odborů, Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, Koalice dopravních odborových svazů, Společenství práce a solidarity, Alternativa Zdola, Sdružení na obranu nájemníků, Svaz pacientů České republiky a řada dalších.

Demonstraci iniciovala občanská iniciativa Pro Alt a byla podpořena koalicí občanských iniciativ a odborů, která se ustavila v pondělí 26. září 2011 na společném jednání. NRZP ČR je součástí této neformální iniciativy.

Věřím, že pokud Vám to vyjde, zúčastníte se této demonstrace.

Místo konání demonstrace je prostor mezi Obecním domem a novým obchodním domem Palladiem. Parkování je možné v podzemních prostorách obchodního domu Palladium. Bohužel na tomto parkovišti  se platí parkovné 45,- korun na hodinu. Na Náměstí Republiky jezdí bezbariérové tramvaje č. 8, 14 a 26 a dále nízkopodlažní autobus č. 133.

Věřím, že se společně se mnou účastníte této demonstrace v hojném počtu. Každé vyjádření nesouhlasu má svůj smysl a význam.


Přeji Vám všechno dobré.


S pozdravem

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

27
septik 3
img_3778
konference-karvina01
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.