Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Euroklíč

Seznam přístupných míst s toaletami, výtahy či plošinami osazenými eurozámky

Eurozámkem se zpravidla osazují veřejně přístupná sociální (WC) a technická kompenzační zařízení (výtahy, svislé a schodišťové plošiny apod.), která se nacházejí v administrativních budovách, ve školách, nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních, autobusových a vlakových nádražích, kulturních a rekreačních zařízeních a mnoha dalších místech. V následující tabulce najdete kompletní přehled míst osazených eurozámkem.

Celý článek...

 

Euroklíče

Historie projektu pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace nazvaného „Euroklíč“ je více než dvacetiletá. „Euroklíč“ je skvělou pomůckou především při cestování lidí se zdravotním postižením. Dává jim jistotu při cestování nejen v cizích zemích, ale i u nás.

Celý článek...

 

Euroklíč zdarma (Dobromysl.cz)

Euroklíč se vydává ZDARMA na základě vyplnění evidenční karty, kam se uvádí pouze jméno, příjmení, adresa a typ a číslo průkazu TP, ZTP, ZTP/P (příp. název onemocnění a čestné prohlášení u osob, které průkaz nemají).

Celý článek...

 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rovna_prava_pro_vsec...
p1140734
15
cyklomaraton-k24-201...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.