Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Zdravotní Pojišťovny

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 111 - Všeobecná Zdravotní Pojišťovna
VZP ČR je s více než 6,2 miliony klientů největší zdravotní pojišťovnou v České republice, existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR. Je partnerem renomovaných odborných sdružení a uznávaným členem Mezinárodní asociace neziskových zdravotních a nemocenských pojišťoven (Association Internationale de la Mutualité).
1642
2 201 - Vojenská Zdravotní Pojišťovna
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních (např. Ústřední vojenská nemocnice Praha, Ústav leteckého zdravotnictva Praha, Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Fakultní nemocnice Na Homolce, atd.) a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci, lékaři, a pečujeme o své pojištěnce prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice.
1610
3 205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Rozhodnutím Ministerstva zdravotnictví České republiky č.j. MZDR 26749/2009 bylo ke dni 1. října 2009 povoleno sloučení České národní zdravotní pojišťovny se sídlem Praha 2, Ječná 39, s Hutnickou zaměstnaneckou pojišťovnou včetně změny názvu Hutnické zaměstnanecké pojišťovny k datu 1. října 2009 na Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu se sídlem v Ostravě-Vítkovicích, Jeremenkova 11, PSČ 703 00. Česká národní zdravotní pojišťovna se k 1. říjnu 2009 zrušuje bez likvidace s tím, že veškerá práva, povinnosti a závazky vůči pojištěncům, zdravotnickým zařízením, zaměstnancům i dalším partnerům přecházejí na právního nástupce Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu. Na půdorysu Hutnické zaměstnanecké pojišťovny tak vznikl k 1. říjnu 2009 subjekt se 730 tisíci pojištěnci a novým názvem - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP). ČPZP se stala 3. největší zdravotní pojišťovnou s více než 80 pobočkami po celé České republice. Cílem bylo vytvořit silnější subjekt, který je založen, stejně jako původní zaměstnanecké pojišťovny, na úzké spolupráci s českým průmyslem.
1601
4 207 - Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví je třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice a má své pobočky a expozitury nejen v Praze, ale také v Brně, Ostravě, Opavě, Českých Budějovicích, Táboře, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Berouně, Liberci, Zlíně, Jihlavě, Olomouci, Karlových Varech, Žďáru nad Sázavou a Pardubicích.
1565
5 209 - Zaměstnanecká Pojišťovna Škoda
Věřím, že s internetovými stránkami ZPŠ budete spokojeni a vždy zde naleznete potřebné informace, ať již se jedná o historii a současnost ZPŠ, širokou paletu preventivních zdravotních programů, informace v souvislosti s cestováním do zahraničí, či cenné rady jak se zachovat v nejrůznějších životních situacích, které mají vazbu na oblast zdravotního pojištění.
1654
6 211 - Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nacházíte se na internetové prezentaci Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky (ZP MV ČR) - největší zaměstnanecké a druhé největší veřejné zdravotní pojišťovny na území České republiky.
ZP MV ČR má za sebou již 17 let úspěšné činnosti ve prospěch svých klientů. Je otevřena všem věkovým, sociálním a profesním skupinám obyvatelstva.
1630
7 213 - Revírní Bratrská Pokladna
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna je jednou z největších zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven v ČR. V současné době registruje více než 406 tisíc pojištěnců převážně na severní a střední Moravě a ve Slezsku. Dostupnost služeb a přímý styk s klienty zabezpečuje síť expozitur a jednatelství. RBP je členem Svazu zdravotních pojišťoven ČR.
1653
8 217 - Zdravotní pojišťovna Metal Alliance
Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (ZP M-A) je certifikovanou společností, která již od roku 1993 působí v oblasti veřejného zdravotního pojištění a své služby zajišťuje prostřednictvím celorepublikové sítě kontaktních pracovišť. Za 17 let své existence si získala pozici finančně stabilní, zavedené společnosti, která se těší dobrému jménu mezi pojištěnci, zdravotnickými zařízeními i dalšími svými partnery.
1629
9 228 - Zdravotní pojišťovna MÉDIA
Zdravotní pojišťovna MÉDIA je nejmladší zdravotní pojišťovna a na českém trhu působí od počátku roku 2009. Díky svému nízkému věku jsme ve skvělé kondici a přistupujeme ke svým klientům svěžím způsobem, bez předsudků a časem překonaných návyků.
1925
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

20_zahajeni_2609-125...
p1140648
krajske_shromazdeni_...
kalendar_s_podpisem
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.