Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Chráněná bydlení

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Občanské sdružení Proutek
Občanské sdružení Proutek je nestátní neziskovou organizací založenou v roce 2000.

Jeho cílem je pomáhat lidem s postižením žít plnohodnotný život uprostřed běžné společnosti. Jeho hlavními činnostmi jsou chráněné bydlení a chráněná dílna pro lidi s mentálním postižením na statku v Plasné u Jindřichova Hradce.
1786
2 Občanské sdružení Villa Vallila
Občanské sdružení VILLA VALLILA poskytuje sociální službu chráněného bydlení a odlehčovací služby lidem se zdravotním postižením a sociálním znevýhodněním v komunitním domě Villa Vallila v Červeném Újezdě u Votic.
1662
3 Mravenec, s.r.o.
Je určeno pro osoby se zdravotním postižením, mentálním nebo tělesným, či pro seniory, kteří a jsou schopni alespoň částečně samostatného života.
1633
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

krajsky-odborn07
25_zahajeni_2609-151...
rovna_prava_pro_vsec...
cyklomaraton-k24-201...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.