Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Psychiatrické léčebny pro dospělé

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Psychiatrická léčebna Kroměříž
Kroměřížská psychiatrická léčebna vždy dokázala obhájit svou nezastupitelnost v péči o duševně nemocné na Moravě.
2014
2 Psychiatrická léčebna Jihlava
Psychiatrická léčebna Jihlava je léčebnou s celostátní působností, která poskytuje veškerou lůžkovou psychiatrickou péči (s výjimkou dětské psychiatrie) občanům převážně z okresů Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Jindřichův Hradec, Žďár nad Sázavou a Tábor. Zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví.
2184
3 Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod

Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod je odborný léčebný ústav (OLÚ) psychiatrický.
2269
4 Psychiatrická léčebna Horní Beřkovice
Léčebna se nachází na hranicích Středočeského a Ústeckého kraje mezi Roudnicí nad Labem a Mělníkem.
2411
5 Psychiatrická léčebna Kosmonosy
Jsme ministerstvem zdravotnictví řádně akreditováni pro specializační vzdělávání v oborech psychiatrie, sexuologie a návykové nemoci a připravujeme se na získání akreditace ke specializačnímu vzdělávání v oboru gerontopsychiatrie.
2011
6 Psychiatrická léčebna Dobřany
Organizace je odborným lůžkovým zdravotnickým zařízením, zabezpečujícím především dlouhodobou léčbu a léčebnou rehabilitaci psychicky nemocných pacientů všech věkových kategorií v návaznosti na akutní psychiatrickou léčbu.
1908
7 Psychiatrická léčebna Bílá Voda
K ústavní psychiatrické léčbě přijímá pojištěnce starší 15 let věku, ze stanoveného spádového území - z okresu Jeseník. Mimo tuto oblast je možno přijmout pacienta po předchozím objednání.
1794
8 Psychiatrická léčebna Opava
Psychiatrická léčebna v Opavě byla otevřena v roce 1889 jako Slezský zemský ústav pro duševně choré.
1753
9 CNS Psychiatrická a psychosomatická klinika v Třinci
Klinika je soukromým zdravotnickým zařízením a novým způsobem rozvíjí třineckou tradici léčby a péče o nemocné.
2146
10 Psychiatrická léčebna Petrohrad
Léčebná péče je poskytována nemocným od 15ti let, kteří trpí všemi druhy psychických poruch s výjimkou těch poruch, kde bylo soudem nařízeno ochranné léčení protialkoholní, protitoxikomanické nebo sexuologické.
2341
11 Psychiatrická léčebna Brno
2434
12 Psychiatrická léčebna Červený Dvůr
Psychiatrická léčebna Červený Dvůr je zařízení specializované na střednědobou ústavní léčbu závislostí na návykových látkách a patologického hráčství.
2466
13 Psychiatrická léčebna Bohnice
Psychiatrická léčebna Bohnice se dlouhodobě snaží o destigmatizaci psychických onemocnění a usiluje o propojení života „za plotem“ se životem „venku“ - o integraci duševně nemocných pacientů ústavu do běžného života.
1966
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

IMG_1222
luhacovice-05
45_1soutezni_den_270...
septik
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.