Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Lázně

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Lázně Bechyně s.r.o.
Lázně Bechyně s.r.o. dříve Libušiny lázně, jsou nestátním zdravotnickým zařízením, které se specializuje na léčbu a rekondici pohybového ústrojí. Přírodní léčivý zdroj Slatina je bohatá pryskyřnatými a aromatickými látkami těžená z vlastního rašeliniště na Komárovských blatech. Léčím zde Revmatická artritis, Bechtěrevova choroba, koxartróza a další art., metabolická onemocnění s postižením kloubů, bolestivé syndromy šlach a svalů, předoperační a pooperační stavy, osteoporóza.
2260
2 Lázně Teplice nad Bečvou
V současnosti lázně Teplice nad Bečvou představují v České republice svým personálním i přístrojovým vybavením špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních výkonech.
2150
3 Anenské slatinné lázně, a.s., Lázně Bělohrad, 507 81
Anenské slatinné lázně se 125letou tradicí se nacházejí v poklidném městečku Lázně Bělohrad. Klienti do zdejších lázní přijíždějí převážně s onemocněním pohybového ústrojí. Jde hlavně o revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevovu chorobu, artrózy, stavy po úrazech a ortopedických operacích, kořenové syndromy při onemocnění páteře a chabé periferní obrny. Další indikací je léčba deformujících jizev po úrazech a popáleninách. Také děti s onem. pohybového aparátu a též dívky s gynekolog. chor.
1964
4 Lázně Bludov
Recidivující nebo vleklé netuberkulózní záněty ledvin a močových cest na podkladě funkční leze, dětská otylost a otylost dorostu, alergie, astma, zánět průdušek, ženská neplodnost.
2192
5 Lázně Bohdaneč
Léčba pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevovu nemoc, předoperační i pooperační stavy a poúrazová rehabilitace, rehabilitace totálních endoprotéz.
2292
6 Beskydské rehabilitační centrum Čeladná
Odborný léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum (dále jen BRC) najdete na úpatí horského masivu Ondřejníku. Díky mimořádně příznivým klimatickým podmínkám a vysoké úrovni rehabilitační péče je BRC vyhledávaným zdravotnickým zařízením s vynikající pověstí. Za neopakovatelnou a dnes velmi vzácnou atmosférou rodinných lázní jezdí dnes do Čeladné pacienti z celé republiky.
2242
7 Lázně Dolní Lipová
Lázně založil v roce 1829 Johann Schroth. Schrothova kúra proslavila lázně nejen na tehdejším území Rakousko-Uherska, ale i v řadě dalších míst Evropy. Na tuto tradici dnes navazují moderní způsoby lázeňské léčby, ozdravných a rekreačních pobytů. Lázně jsou zaměřeny na léčbu chronických kožních nemocí, onemocnění žláz s vnitřní sekrecí, metabolických poruch a pohybového aparátu. Léčba obezity, realizovaná podle nejnovějších poznatků moderní medicíny, je tradiční a dlouholetou indikací lázní.
2105
8 Františkovy Lázně
Lázně Františkovy Lázně a.s. je největší soukromá lázeňská společnost v České republice. Hosté mají k dispozici cca 2 000 lůžek v 8 nádherně zrekonstruovaných lázeňských domech v kategoriích tří a čtyř hvězd. Kromě klasických lázeňských léčebných pobytů na tři nebo čtyři týdny zaměřených na léčení nemocí srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí včetně neplodnosti a následné onkologické péče nabízíme také širokou škálu stále oblíbenějších wellness pobytů.
2011
9 Lázně Jáchymov
Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody.

Léčení pomáhá při:
* onemocnění kloubů
* periferního nervového systému a páteře
* kožních nemocech
* vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebou dnou
* zlepšuje stavy po úrazech a operacích
* specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
1999
10 Janské Lázně
KOŽNÍ STAVY PO POPÁLENINÁCH a rekonstr., NERVOVÉ - obrny, polyneuroterapie, vertebrogenní kořenové syndromy, záněty CNS, cévní mozkové příhody, stavy po operacích a poraněních CNS a PNS, nervosvalová onemocnění, DMO, POHYBOVÉHO APARÁTU skoliózy, stavy po úrazech a operacích, stavy po a před TEP
2162
11 Priessnitzovy lázně Jeseník
Priessnitzovy lázně Jeseník leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620 m, v nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy na pomezí Rychlebských hor a Jeseníků.
Léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva.
1880
12 Lázně Karlova Studánka
Karlova Studánka jsou moderní a ojedinělé přebudované lázně uprostřed krásné jesenické přírody. První zmínky o léčivých pramenech jsou z počátku 18.století. Lázně založil nejmladší syn Marie Terezie Maxmilián II. - František v r.1780. Pod lékařským dohledem je lázeňská léčba řízena od roku 1785. Dnešní název Karlova Studánka lázně získaly v roce 1803 po nejslavnějším habsburském vojevůdci Karlovi, který jako první evropský válečník porazil Napoleona u Aspern v roce 1809. Tradice i klimatická měření o Karlově Studánce dokládají, že je zde nejčistší vzduch ve střední Evropě. Pro svoji jedinečnou polohu a léčivé klima je Karlova Studánka ideálním místem pro léčbu pacientů s onemocněním dýchacích cest. Ideální je pobyt zejména pro osoby s chronickými záněty hrdla, dutin, hlasivek, nosu, průdušek, plic a u nemocných s průduškovým astmatem. Lázeňské místo je vhodné i pro léčení nemocí onkologických (po ukončení základní léčby), pro léčbu vysokého krevního tlaku a onemocnění cév. Souběžně se léčí i doprovodné pohybové nemoci - kloubní a páteřní potíže.
1739
13 Lázně Karlovy Vary
Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.
Lázeňská léčba se vyvíjí a zdokonaluje od založení Karlových Varů dodnes. Pomáhá uzdravovat pacienty trpící především:

* onemocněními zažívacího ústrojí
* poruchami látkové výměny
* diabetem
* dnou
* obezitou
* paradontózou
* chorobami pohybového ústrojí
* nemocemi jater, slinivky, žlučníku a žlučových cest
* stavy po onkologických nemocích
* neurologickými onemocněními
2039
14 Lázně Karviná - Darkov, Léčebna Darkov a Rehabilitační sanatorium
Vynikáme v léčení pohybového ústrojí, neurologických indikací a jsme považováni za jedny z nejúspěšnějších v České republice, přičemž výsledky léčby a hodnocení našich klientů tento fakt potvrzují.

Co léčíme:
* nemoci pohybového aparátu (chronické nemoci, revmatické stavy a jiné)
* stavy po úrazech a operacích pohyb. aparátu (poúrazová a pooperační rehabilitace)
* nemoci neurologické
* nemoci oběhového ústrojí
* stavy po popáleninách
2196
15 Lázně - Sanatoria Klimkovice
Sanatoria Klimkovice jsou lázně s vynikající úrovní léčby, jejímž základem je mimořádný přírodní léčebný zdroj – třetihorní, vysoce koncentrovaná jodobromová solanka. Specialisté v Sanatoriích Klimkovice mají vynikající výsledky a bohaté zkušenosti s léčbou pohybového ústrojí, neurologických nemocí, gynekologických a cévních onemocnění.

Jedinečná poloha a unikátní léčivý zdroj činí ze Sanatorií Klimkovice nevšední místo, kde můžete znovu nalézt zdraví, klid, harmonii a radost ze života.
2294
16 Bylinné lázničky v Komorní Lhotce
Protože sami dobře víme, jak důležitá je duševní rovnováha pro radostný život, věnujeme se již 7 let provozováním historických Bylinných lázniček založených v roce 1860. Pokračujeme v ověřených recepturách přípravy koupelí a navíc je stále doplňujeme o nové produkty a služby, jako například masáže nebo prodej bylinných čajů. Cílem je nabídnout našim hostům zázemí pro příjemný a účinný odpočinek nejen těla, ale i duše. Naše zkušenosti s bylinnými koupelemi jsou velice bohaté díky pokračování v tradici originálních postupů, započatých již v roku 1860.

Bylinné lázničky se nachází na okraji obce ve svahu beskydské Goduly.
2183
17 Konstantinovy Lázně
V nejnovější historii Konstantinových Lázní je 1. květen 1992 spojen se vznikem samostatné akciové společnosti Léčebné lázně Konstantinovy Lázně. Konstantinovy Lázně se staly výchovným centrem životního stylu pacientů postižených kardiovaskulárními chorobami a jejich stálým cílem je udržení si a další prohlubování tradiční pověsti menších lázní v nádherném a tichém prostředí, pověsti lázní s vysokou lékařskou odborností a výbornými léčebnými výsledky.
2075
18 Lázně Kundratice - Osečná
Lázeňská léčebna Lázně Kundratice, jedny z nestarších lázní v České republice využívají k léčbě pohybového ústrojí mimo ostatních procedur i tradiční přírodní léčivý zdroj sirnoželezitou slatinu. Kundratice poskytují svým hostům procedury, které působí velice příznivě při následujících onemocněních: rheumatická arhritida, Morbus Bechtěrev, funkční poruchy páteře (blokády páteře), chronické ploténkové syndromy a stavy po operaci plotének, arthrosy, spondylosy, spondylarthrosy, porušené pohybové stereotypy, svalový rheumatismus, onemocnění svalů, šlach a povázek, a to zánětlivého, toxického i traumatického původu. Mimo tato onemocnění je možné příznivě ovlivnit i přidružená onemocnění typu hyperurikemie, vysokého krevního tlaku, ischemické choroby dolních končetin, cukrovky, a podobně.
2186
19 Lázně Kynžvart - dětská léčebna
Rod Metternichů se zasloužil o založení zdejších lázní. V roce 1822 se začaly využívat minerální prameny k léčebným účelům. Kromě nemocí dýchacích cest se zde léčily chronické střevní nemoci, revmatismus, dna, ekzém, nemoci močových cest, ženské a neurologické onemocnění.
Léčebna je určena dětem ve věku od 2 do 15 let (nebo do ukončení základní školní docházky) s nespecifickým onemocněním dýchacího ústrojí v celé šíři od recidivujích infektů horních cest dýchacích až po astma bronchiale a recidivující bronchopneumonie, včetně všech alergoz. Dále onemocnění kožní (ekzémová onemocnění, ichtyóza a psoriáza) jako samostatné onemocnění nebo jako součást dermorespiračního syndromu.
Dle indikačního seznamu jsou to indikace:
* Onemocnění dýchacích cest XXV/1 - 11
* Onemocnění kožní XXX/1, 2, 5, 6
* Onemocnění ledvin a cest močových XXVIII/1-4
* Obezita XXIV/2
1867
20 Lázně Libverda
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. jsou tradičním lázeňským komplexem ležícím ve stejnojmenné obci v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů. Jde o poklidné místo s příjemným klimatem, ale nebojte se, že byste u nás zůstali odříznuti. Kromě léčebných procedur, které jsou zaměřené na pacienty s onemocněním pohybového aparátu a dále srdce a krevního oběhu, je areál lázní vhodný i pro sportovně relaxační pobyty.
1998
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Strana 1 z 2
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

55_vylet_2809-1031
P5303067
priprava2011-04
IMG_5430
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.