Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Občanská sdružení

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Občanské Sdružení PROSAZ
Občanské sdružení PROSAZ bylo založeno roku 1991 jako zájmová organizace, která sdružovala především zdravotně postižené z celé České republiky se stejnými zájmy a podobným stylem trávení volného času. Postupem času však organizace získávala na síle a jméně a stávala se čím dál tím více profesionální.
1800
2 Centrum pro rodinu a sociální péči o.s.
Centrum pro rodinu a sociální péči o.s. (CPR) vzniklo v roce 1993 jako nestátní nezisková organizace. Hlavním cílem činnosti Centra je napomáhat k prohloubení a upevnění manželských a rodinných vztahů a tím i k morální a duchovní obnově naší společnosti.
2110
3 Ostravská organizace vozíčkářů, o.s.
Nestátní nezisková organizace založena samými vozičkáři.
* magazín Vozka
* bez bariér - poradenství
1896
4 Centrum pro zdravotně postižené Zlínského kraje
Jaké je poslání CZP ZK?
Zabezpečit poradenskou pomoc lidem se zdravotním postižením v nepříznivé sociální situaci, kteří nejsou schopni řešit svou situaci ani za pomoci svého nejbližšího okolí.
1801
5 Občanské sdružení Rybka - Husinec
Posláním Azylového domu Rybka v Husinci je podpora, péče, poskytování bezpečného ubytování rodinám, které se ocitly v tíživé sociální situaci.
1910
6 Občanské sdružení Proutek
Občanské sdružení Proutek je nestátní neziskovou organizací založenou v roce 2000.

Jeho cílem je pomáhat lidem s postižením žít plnohodnotný život uprostřed běžné společnosti. Jeho hlavními činnostmi jsou chráněné bydlení a chráněná dílna pro lidi s mentálním postižením na statku v Plasné u Jindřichova Hradce.
1840
7 o.s. Poradna pro mezilidské vztahy
Rádi bychom vám touto cestou představili Poradnu pro mezilidské vztahy a poskytli vám základní informace o její činnosti. Poradna pro mezilidské vztahy vznikla v roce 2004 jako občanské sdružení.
1812
8 Česká myelomová skupina, občanské sdružení
Na II. interní klinice FN Brno Bohunice se vytvořila skupina lékařů zaměřených na léčbu mnohočetného myelomu (myelomový tým). Činnost týmu navazuje na systematickou práci As. Z. Adama, která byla na tomto pracovišti vynaložena na léčbu uvedené choroby v předchozích letech, jak dokumentují četné publikace. Myelomový tým vznikl z nutnosti zlepšit organizaci práce a z nutnosti rychle a pružně reagovat na změny v názorech na optimální léčebné postupy pro tuto chorobu.
1659
9 Občanské sdružení pro podporu Tyfloturistického oddílu
Počátky turistického kroužku sahají do konce sedmdesátých let, kdy skupina mladých lidí začala vytvářet program pro volný čas zrakově postižených dětí.
1763
10 ORFEUS - občanské sdružení
ORFEUS je občanským sdružením zdravotně postižených. Má ve svém vínku službu potřebným a snaží se naplňovat prakticky myšlenku vyrovnání příležitostí pro zdravotně postižené formou poskytování služeb Centra denních služeb, osobní asistence, umožňování zvýhodněné autodopravy, organizací výstavních a odborných akcí, jakož i aktivní činností v legislativní oblasti.

- Centrum denních služeb
- Poradna zdrav. prav.
- Seznamka
- Poradna právní
- Poradna vztahy
- Poradna násilí
1816
11 Občanské sdružení Rytmus
Podporované zaměstnání je časově omezená služba na dobu dvou, příp. tří let spočívající v individuální a flexibilní podpoře lidí se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním na trhu práce a jejich zaměstnavatelů.
1653
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6231626
v-dolina2011-15
P6265921
rovna_prava_pro_vsec...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.