Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Zajimavé odkazy

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Vysočinou na vozíku
Na těchto stránkách vzniká pokus o popis objektů a míst na Vysočině. Jedná se o soukromou iniciativu vozíčkáře přiblížit lidem odkázaným na invalidní vozík místa, objekty se zaměřením na přístupnost. Věřím, že se časem podaří tyto stránky rozšiřovat o další místa a objekty.
1733
2 Práce pro zdravotně postižené
Portál je zaměřen na potřeby osob se zdravotním postižením, zejména na zprostředkování pomoci v uplatnění na trhu práce. Obsahuje informační část, kde je možné se dozvědět vše kolem legislativy, dále pak tržiště pracovních nabídek a poptávek, kontaktů na podporovaná zaměstnání a chráněné dílny a v neposlední řadě i oblast vzdělávání.
1933
3 Časopis o překonávání bariér
Vydává Sdružení přátel Konta Bariéry ve spolupráci s Nadací Charty 77.

Nadace Charty – Konto Bariéry, kromě toho, že získává peníze pro humanitární účely a pro pomoc v kritických situacích sociálních i zdravotních, vydává i časopis pro zdravotně postižené nazvané Můžeš. Vychází již desátým rokem. Možná jste se s ním už setkali, je to časopis, který přináší svým odběratelům rady, informace i pomoc, ne ovšem finanční, ale morální, i pomoc konkrétními radami v oblasti zdravotní, právní, ekonomické atp.
1916
4 MIJA Mnichovo Hradiště
Firma MIJA se zabývá od svého založení v r. 1991 výrobou pracovních oděvů pro ženy i muže pro všechny profese.
1844
5 ADRA je mezinárodní humanitární organizace
Jejím základním posláním je pomoci lidem v nouzi tak, aby byli schopni převzít kontrolu nad svými vlastními životy
1494
6 Vitalia - zdravý životní styl
průvodce zdravým životním stylem: informace také z farmářských produktů
1917
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rovna_prava_pro_vsec...
35_zahajeni_2609-175...
priprava2011-02
P1090954
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.