Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Pomůcky pro tělesně postižené

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Altech, spol. s r.o.
Altech, spol. s r.o. vznikla v dubnu roku 1992. Jsme česká společnost, která se od počátku své existence zabývá návrhem, výrobou a prodejem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby.
2138
2 Athamas, spol. s r.o
Společnost Athamas s.r.o. nabízí našim klientům sortiment elektrických vozíků, elektrických skútrů, antidekubitních podložek, schodolezy a ližiny pro transport elektrických vozíků nebo skútrů do automobilu.
2047
3 MANUS Prostějov, spol. s r.o.
Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o. vznikla v roce 1993. Zabývala se zajišťováním oprav strojního a elektrického zařízení obilných sil, dále zakázkovou zámečnickou a stolářskou výrobou. V roce 2000 firma začala vyrábět a montovat šikmou schodišťovou zvedací plošinu IP 200 a vertikální zvedací plošinu VP 100 pro imobilní osoby, kdy navázala na původní výrobky firmy MINERVA (AMF REECE)
2229
4 CSO OSTRAVA s.r.o
CSO OSTRAVA s.r.o. rozvíjející česká firma s více než patnáctiletou tradicí, která se zabývá vývojem, výrobou, dodávkami a servisem zařízení pro manipulaci a hygienu ležících pacientů a dalšího vybavení pro ošetřovatelství a domácí péči.
2156
5 REHA-TECH
Omezit závislost tělesně postižených osob na sociálních dávkách, poskytovat specializované poradenství, které pomůže postiženým získat dosažitelné vzdělání, dále pak pracovní uplatnění, začlenit se do společnosti, vést osoby s postižením k samostatnosti v rozhodování o své osobě, nebýt závislý a pasivně přijímat státní pomoc.
1886
6 Sivak - zdravotnické pomůcky
Patříme mezi přední dodavatele zdravotnické techniky a zdravotnických pomůcek v České republice
1937
7 BeneCYKL - sdružení
Handbike je kolo originální konstrukce určené pro cykloturistiku vozíčkářů a osob s pohybovým hendikepem.
1799
8 Zdravotnické potřeby Florence - Praha
Prodej zdravotnických potřeb, nabízíme podpůrné a kompresivní punčochy, pomůcky pro inkontinenci, obvazový materiál. Prodáváme rehabilitační, ortopedické pomůcky, pomůcky pro tělesně postižené.
4116
9 Reha, spol. s r.o. Brno
Vyrábíme a prodáváme pomůcky pro tělesně postižené a doplňky pro bezbariérové stavby - bezbariérové vybavení koupelen a WC.
1771
10 Protetika Plzeň, s.r.o.
Individuální protetika. Výrobce protézy, ortézy, měkké bandáže a korzety horních a dolních končetin a trupu, ortopedickou a diabetickou obuv, ortopedické vložky, sportovní a léčebné zdravotnické prostředky a invalidní vozíky.
1916
11 MEDICCO - Vašíček, s.r.o.
Dodavatel pomůcek pro hendikepované. Nabídka mechanických i elektrických vozíků, chodítek a programu pro bezbariérovost a domácí péči.
1748
12 SIV Kladno, s.r.o.
Nabídka poradenství a servisu zdravotních a kompenzačních pomůcek. Možnost vyzkoušení zdravotních pomůcek.
2557
13 Ortoservis, s.r.o.
Široký sortiment kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a seniory. Dodáváme mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, nástavce na WC, madla, sedačky do vany, chodítka, berle atp. Dodávky a servis po celé ČR.
2196
14 Helples - Tělesně postižení - Pomůcky - Praha
Pomůcky pro tělesně postižené a následnou péči - antidekubitární program, zdravotní matrace, mechanická lůžka, vozíky, chodítka, nástavce na WC.
1713
15 GR8NET s.r.o. Náchod
Internetový obchod se zdravotními potřebami.
1727
16 koPek s.r.o. Prostějov
Kompenzační pomůcky pro zdravotně postižené, mechanické a elektrické vozíky, zvedáky, polohovací lůžka. Komplexní řešení bezbarierových přístupů a bydlení. Montáže ručních řízení a úpravy automobilů.
1669
17 DMA Praha s.r.o.
Kompenzační pomůcky pro zdravotně postižené.
2088
18 Fénix, s.r.o. Tábor
Výroba koupelnových doplňků a pomůcek pro tělesně postižené spoluobčany.
1686
19 PROMA REHA®, s.r.o.
Výrobce zdravotnických pomůcek - polohovací lůžka, polohovací postele, matrace, chodítka, lehátka, křesla pro kardiaky.
1741
20 Vlasta Veselíková & M.
Značka FreeDirection - výroba a prodej vybavení a doplňků pro vozíčkáře na doma i na cesty. Pláštěnky, nánožníky, cestovní sety, speciální a obuv a doplňky, zdravotnické prostředky.
2021
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Strana 1 z 2
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

38_1soutezni_den_270...
luhacovice-02
10-opava-jakartovice
bezpecnost-na-prejez...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.