Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Domovy pro Seniory

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Nový domov - Karviná
Provoz zařízení byl zahájen v listopadu roku 1959 pod názvem Domov důchodců Karviná.
2407
2 Domov důchodců - Vítkov
Seniorům Moravskoslezského kraje, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci a mohou zajistit sami či za pomoci rodinných pečovatelů své potřeby, poskytujeme sociální služby formou celoročního pobytu s cílem zajistit jim důstojné stáří.
2473
3 Domov pro seniory Slunovrat - Ostrava Přívoz
Domov pro seniory poskytuje pobytovou službu osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
1737
4 Domov pro seniory Sluníčko - Ostrava Vítkovice
Zajišťujeme celoroční pobytovou sociální službu seniorům, kteří z důvodu snížené soběstačnosti a dlouhodobého nepříznivého zdravotního stavu potřebují péči, podporu nebo pomoc při zajišťování a naplňování aktivního a důstojného života.
1888
5 Domov pro seniory Magnolie - Ostrava Vítkovice
Poskytujeme služby sociální péče dle §50 zákona 108/2006 Sb., tj. v režimu domova se zvláštním režimem.
2065
6 Domov pro seniory Heřmanův Městec
Domov pro seniory se sídlem v Heřmanově Městci, U Bažantnice 63, je příspěvkovou organizací Města Heřmanův Městec. Poskytuje pobytovou sociální službu v nepřetržitém provozu, zaměřenou na podporu při naplňování potřeb seniorů, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
1866
7 Domov pro seniory Kamenec
Domov pro seniory Kamenec poskytuje osobám se sníženou soběstačností, zejména z důvodu věku, podporu při zajištění důstojného způsobu života s důrazem na individuální potřeby. V těžkém období nemoci a odchodu nabízí pomoc profesionálů.
2182
8 Domov pro seniory IRIS
Posláním Domova je vytváření podpory pro prožití důstojného stáří v bezpečí a s pocitem jistoty.
1900
9 Vedení Domova pro seniory Čujkovova
Naše pobytové sociální služby jsou určeny seniorům, kteří dosáhli důchodového věku a kteří se dostali do nepříznivé životní nebo sociální situace z důvodu snížené soběstačnosti a potřebují pravidelnou pomoc jiné osoby.
1928
10 Domov Odry
Náš domov se snaží citlivě doprovodit naše uživatele v závěru svého života, pokud tak lze bez lékařského dohledu.
2034
11 Domov Příbor, p.o.
Je moderním bezbariérovým pobytovým zařízením v Příboře, poskytující sociální služby seniorům, kteří vzhledem ke svému věku nejsou schopni samostatně ani prostřednictvím jiných sociálních služeb dlouhodobě zajišťovat své životní potřeby ve vlastním prostředí.
2015
12 Domov pro seniory Slunečnice
Domov pro seniory Slunečnice poskytuje pobytové a sociální služby třem cílovým skupinám uživatelů.
2316
13 Domov pro seniory OSOBLAHA, p.o.
DpS poskytuje svou službu seniorům, kteří pro svůj zdravotní stav, z důvodu věku(sníženou soběstačnost a sebeobsluhu v základních životních dovednostech) nemohou nebo nechtějí žít ve svém přirozeném prostředí.
1817
14 Domov jistoty Devětsil
Vytvořit a zajistit podmínky pro důstojný a bezpečný život těm občanům seniorského věku, kteří pro trvalé změny zdravotního stavu nejsou schopni sami, nebo s pomocí rodiny, nebo jiných forem sociální služby žít ve vlastním sociálním prostředí (tj. v domácnosti).
1658
15 Domov U jezera
Milí občané,
dovoluji si Vás uvítat na stránkách Domova U jezera, příspěvkové organizace Moravskoslezského kraje. Posláním těchto stránek je seznámit Vás s posláním, chodem a strukturou našeho zařízení sociální péče.
1770
16 Domov pro seniory Frýdek-Místek, p.o.
Cílovou skupinou pro námi poskytované služby jsou osoby se sníženou soběstačností zejména z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
2092
17 Domov Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm
Formou pobytových služeb poskytujeme nabídku hodnotného života seniorům starším 65 let se sníženou soběstačností.
2476
18 Domov seniorů POHODA Chválkovice, p.o.
Domov je moderním bezbariérovým zařízením, zajišťující zdravotní a sociální služby poživatelům starobních a invalidních důchodů závislých na pomoci druhé osoby.
2150
19 Domov Duha, Nový Jičín
Našim posláním je poskytovat pobytovou službu sociální péče lidem, kteří vzhledem ke svému věku a ztrátě soběstačnosti potřebují péči, která jim nemůže být zajištěna rodinnými příslušníky ani jinou formou pomoci.
2494
20 Domov Březiny, p.o. Petřvald
Snahou zaměstnanců Domova Březiny, p.o. je, aby uživatelé sociální služby žili v podmínkách blížících se přirozenému domácímu prostředí.
1971
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Strana 1 z 2
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

hipo1
42_1soutezni_den_270...
edf-tour-2010-bielsk...
vzduch-v-trinci-02
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.