Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Užitečné odkazy Občanské poradny

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Seznam Občanských poraden
1770
2 Občanská poradna - Plzeň
Občanské sdružení Občanská poradna Plzeň, o.s. je nestátní nezisková organizace. Usiluje o to, aby občané netrpěli neznalostí svých práv a povinností, neznalostí dostupných služeb nebo neschopností vyjádřit své potřeby či hájit své oprávněné zájmy. Naše služby jsou bezplatné, nezávislé, nestranné a diskrétní.
2291
3 Internetová poradna pro osoby se specif. potřebami
Pro všechny, kteří si občas neví rady.
1826
4 Centrum psychologické pomoci, p.o.
Poskytovatel sociálních služeb v oblastech:
*Odborné sociální poradenství
*Telefonická krizová pomoc
*Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (region Frýdek-Místek)
*Rodinné, manželské, partnerské, individuální poradenství
*Rodinná terapie (úprava vztahů v rodině, včetně dětí)
*Rozvodové a porozvodové poradenství, dítě a rozvod
*Mediace v rodinných sporech
*Odborná činnost v náhradní rodinné péči
*Sociálně právní ochrana dětí v rozsahu pověření
*Provozování zařízení pro výkon pěstounské péče
1950
5 Občanská poradna - Praha 1
Poskytujeme bezplatné právní poradenství v mnoha oblastech. Máte-li právní problémy v některé z následujících oblastí, neváhejte se na nás obrátit (telefonicky 270 003 280) nebo (emailem poradna@poradna-prava.cz).
1774
6 o.s. Poradna pro mezilidské vztahy
Rádi bychom vám touto cestou představili Poradnu pro mezilidské vztahy a poskytli vám základní informace o její činnosti. Poradna pro mezilidské vztahy vznikla v roce 2004 jako občanské sdružení. Poskytujeme komplexní psychosociální služby občanům.
1748
7 Centrum psycho-sociální pomoci Rodinná a manželská poradna Pardubického kraje
Centrum psycho-sociální pomoci - Rodinná a manželská poradna Pardubického kraje organizuje a poskytuje psycho-sociální služby občanům, kteří se dostali do obtížných životních situací a mají problémy v osobních, partnerských, rodinných a mezilidských vztazích. Záměrem a posláním poradny je nabízet a poskytovat klientům poradenskou a sociálně právní pomoc tak, aby řešení těchto obtížných situací zvládli a aby kvalita jejich života doznala pozitivních změn.
1639
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

luhacovice-13
img_3712
47_1soutezni_den_270...
77_2soutezni_den_290...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.