Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Z kultury Společenský večer Linie radosti „nejen pro handicapované“ v Místku

Společenský večer Linie radosti „nejen pro handicapované“ v Místku

V prostorách Národního domu v Místku se v sobotu 7. 2. 2015 uskuteční již po čtvrté tradiční společenský večer Radosti nejen pro handicapované, který tradičně pořádá spolek Linie radosti.

„Náš večírek je výjimečný tím, že je otevřen také široké veřejnosti. Již tradičně se uskuteční v Národním domě v Místku. Každý účastník akce musí mít vstupenku za 290 Kč do hlavního sálu 220 do vedlejších sálů, v jejíž ceně je také večeře. Účastníci se mohou těšit na řízek a bramborový salát. Vstupenky si můžete rezervovat už nyní na emailové adrese organizace Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript nebo na telefonním čísle 602 601 120. Letošní večer Radosti bude v retro stylu 50. až 90. let dvacátého století. Společenský oděv by měl být přizpůsoben této době. Věříme, že účastníci plesu najdou tento oděv ve své skříni nebo skříni svých rodičů. K poslechu a tanci bude hrát hudba z těchto let.“ Osvětlila nám podobu připravované akce Jaroslava Lukšová. Nezbývá než si přát, aby byl tento ročník stejně dobrý jako minulé nebo ještě lepší.

Všichni jste srdečně zváni.

Vladislav Ryška
____________________________________
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

v-dolina2010-01
IMG_1248
bezpecnost-na-prejez...
P1100019
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.