Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Vaše příběhy Jak vytrhnout Jitce stoličku

Jak vytrhnout Jitce stoličku

J ednou jsem šla k našemu lékaři zubnímu zlomil se mi totiž zoubeček, pan doktor řekl že už ho nezachrání že musí jít ven, tak mi dal injekci na umrtvení a zkoušel ho vytáhnout. A zoubeček ne a ne jít a pak se ulomil, tak doktor vzal dláto a chtěl ho dostat, ale nešlo to. Utěšoval mě abych vydržela že už to bude ale nebylo tak jsem se v křesle potila a vyluzovala jsem určité zvuky.

Pak ještě jednou zabral a už to bylo. Pak jsem si vypláchla zoubky a už se mi ulevilo. Pan doktor mě chválil že jsem byla velice šikovná že on by to nevydržel. To říkal pan doktor Jurečka.    

Jitka Trochtová


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rovna_prava_pro_vsec...
P6265914
img_3712
priprava2011-03
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.