Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní tipy Vše o adrenální únavě – Oživte svou energii, posilte imunitu, zlepšete koncentraci a žijte šťastný život bez stresu

Vše o adrenální únavě – Oživte svou energii, posilte imunitu, zlepšete koncentraci a žijte šťastný život bez stresu

Maggie Luther
Anag 2021, 288 s.

Svět přírody poutal Maggie Luthe od dětství a postupně v ní rozvíjel zájem o vše, co přispívá ke zdravému životu. Letitými zkušenostmi a studiem preventivní medicíny získala cenné poznatky, o nichž informuje ve své knize o adrenální únavě, kde nabízí i cestu k uzdravení. „Když pochopíte, jaký vliv mají na vaše zdraví nadledviny a stresová reakce, dokážete pozitivně působit nejen na svůj zdravotní stav, ale také na zdraví lidí ve vašem okolí, komunity, ve které žijete, i celého světa,“ ujišťuje autorka.

Až osmdesát procent populace dnes trpí únavou nadledvinek v důsledku adrenálního vyčerpání, které mnoho z nás pociťuje jako neustálou únavu, přestože netrpí spánkovým deficitem. Nová, velice potřebná kniha přináší důležité informace a rady k léčbě chronické únavy. Autorka vysvětluje činnost nadledvinek, jejich funkci i význam v endokrinní soustavě, a také jejich reakci na nepřiměřené stresové napětí, jež může vyústit v onemocnění. Poskytuje účinné rady, jak změnit postoj ke stresové zátěži, způsobující často zánět v těle, projevující se nepřiměřenou únavou.

Uvádí příčiny související s chronickou únavou, nespavostí, krevním tlakem, úzkostí, podrážděností, depresí či zastřeným myšlením nebo únavou mozku a vysvětluje, proč konvenční medicína při této diagnóze selhává. Abyste zjistili stav vašich nadledvinek, stačí vyplnit dotazník, v knize. Pokud potvrdí, že trpíte adrenální únavou, naleznete zde návod k léčbě spočívající v úpravě životosprávy, dostatečného spánku, cvičení, zdravého pohybu, praktikování meditace, hlubokého dýchání, užívání bylin, hormonálních přípravcích, homeopatii a dalších účinných metod.

Praktický léčebný plán v deseti krocích pomůže nastavit vlastní, přímo vám vyhovující plán, který můžete podpořit vybranými recepty pro zdraví zde uvedenými. Velice potřebná a užitečná kniha motivuje účinnými radami a metodami ke snížení chronického stresu, proměn nálad, ke zlepšení koncentrace, optimální regulaci hormonů a výživě těla. Díky ní se lze opět cítit svěže a v té nejlepší fyzické i duševní kondici.

Dana Vondrášková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6265892
P6265918
PICT0131
cyklomaraton-k24-201...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.