Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Články/Aktuality Šéf Avastu spolu se ženou založili nadaci pro těžce nemocné děti (TZ)

Šéf Avastu spolu se ženou založili nadaci pro těžce nemocné děti (TZ)

G Generální ředitel firmy Avast Ondřej Vlček s manželkou Katarínou Vlčkovou investovali aktiva ve výši 1,5 miliardy korun do nové charity. Fond nese název Nadace rodiny Vlčkových. Bude pomáhat rodinám zasaženým závažným onemocněním dětí. Tímto počinem navazují na předešlé charitativní aktivity Zlaté rybky, která od roku 2015 plnila přání více než 650 nemocným dětem. Nová organizace by měla vybudovat nový dětský hospic a paliativní středisko a tím zvýšit dostupnost těchto služeb. Zajistit pomoc rodinám, které čelí těmto problémům a pomoci jim v takovéto težké životní situaci. Vybudování dětského hospici by mělo posloužit nejenom k navýšení kapacit dětského lůžkového oddělení, ale také sloužit jako komunitní a vzdělávací centrum.
Celou tiskovou zprávu si můžete přecíst ZDE

  
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6231613
17-opava-jakartovice
p1140799
hipo4
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.