Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Články/Aktuality Zdravotní procházka: lék na špatnou náladu

Zdravotní procházka: lék na špatnou náladu

V V této koronavirové době plné omezení a zákazů, nám jako jedinou v rámci možností  ,,povolenou“ aktivitou zbyly procházky. Pro nás majitele pejsků jsou procházky nedílnou součástí života

Plna odhodlání, avšak bez kondice, jsem zvolila jako víkendový cíl Turistickou chatu Severku, která se nachází na severním svahu vrchu Kostelky (965 m n. m.), 3 km od Dolní Lomné. Cestou na Chatu Severku, se nachází ještě jedna chata, a to Chata Skalka, kde jsem se taky zastavila podívat. Obě Chaty mají otevřená okýnka, kde se je možné občerstvit, konkrétně chata Severka má Okénko otevřené celý týden. Nahoru se jde velice příjemně, žádné extrémní stoupání, ale za to velice krásná procházka a za odměnu krásná podívaná z vrcholu. Pokud máte možnost, ale nevíte kam, určitě neváhejte a zajděte načerpat energii někam ven nebo na hory, třeba konkrétně do Dolní Lomné.

 

Napište nám na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript a podělte se s námi o další tipy na hezký výlet.

 

Autor: Kateřina Anna Witos

Foto: Kateřina Anna Witos 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

PA062161
cyklomaraton-k24-201...
img_3674
PA062151
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.