Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Legislativa Sociální reforma - články Informace pro rodiny s dětmi (NRZP)

Informace pro rodiny s dětmi (NRZP)

V ážení přátelé, místopředsedkyně Ing. Jana Hrdá vypracovala další materiál k sKartě, který je určen především rodinám s dětmi, které nejsou se zdravotním postižením. Prosím, abyste tento materiál šířili na všechny strany, neboť je důležité, aby i rodiny si uvědomily co se na ně chystá. Stanou se prakticky rukojmí jednoho bankovního domu.

Vážení přátelé,

posílám Vám také odkaz na pořad „Partie“, který byl vysílán v neděli 2.9.2012 od 11:00 hodin na TV Prima family. Druhá polovina pořadu byla věnována sKartě a myslím si, že diskuze ukázala nesmyslnost a zbytečnost sKarty.

Kliknutím ZDE (příspěvek začíná od 26. minuty) Vás to přesměruje na stránky TV Prima.

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR

_________________________


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

08-opava-jakartovice
P6231580
img_9253
v-dolina2010-03
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.