Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Legislativa Sociální reforma - články Vyplácení příspěvku na mobilitu (NRZP)

Vyplácení příspěvku na mobilitu (NRZP)

V ážení přátelé, posílám Vám informaci, která se týká příspěvku na mobilitu. Příspěvek na mobilitu je podle paragrafu 19, odstavec 1 zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením vyplácen do konce kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci za který náleží. To znamená, jestliže příspěvek na mobilitu byl přiznán již za měsíc leden, bude první výplata provedena do konce února 2012 a to ve výši 400,- Kč.

Tímto se omlouvám všem, které jsme uvedli v omyl informací, že v únoru by měly být vyplaceny dvě dávky najednou. Není to pravda.

Prosím, abyste tuto informaci dále šířili.

Přeji Vám všechno dobré

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

29
rakousko2011-23
rakousko2011-08
79_2soutezni_den_290...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.