Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Legislativa Sociální reforma - články Informace o reformách na nových serverech Informačního centra vlády

Informace o reformách na nových serverech Informačního centra vlády

N ový server Informačního centra vlády, který poskytuje užitečné informace o reformách, lze najít na webových stránkách http://www.vlada.cz nebo http://icv.vlada.cz. V přehledném sledu se lze dozvědět vše o reformě důchodové, sociální, daňové, reformě zdravotnictví včetně nových reforem v občanském zákoníku. Prostor je věnován tématu protikorupčních opatření a vládním krokům v oblasti konkurenceschopnosti.

Návštěvníci stránek se dozvědí rovněž nejnovější události a mají možnost seznámit se s odpověďmi na nejčastěji kladené dotazy jako například: zda lze vykonávat výdělečnou činnost a současně pobírat plný invalidní důchod, kam se obrátit v případě potřeby právní pomoci, co dělat, jste-li nespokojeni s výší svého důchodu, nebo jste se ocitli v tíživé finanční situaci ad.

Každý se také může zeptat Informačního centra vlády nebo státní správy na to, co ho konkrétně zajímá.

Hana Jendryková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

IMG_1223
okolo-msk2011-206
v-dolina2011-25
edf-tour-2010-bielsk...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.