Cvičení s Jaroslavem Wojnarem * Projekt Podané ruce 2019 * Zooterapie Euroklíč
Zajímavé odkazy Informační portály

Odkazovník

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Kochlear
Stránky www.kochlear.cz přerostly z amatérského webíku v projekt na vlastní doméně. Nejvíce je navštěvují dospělí ohluchlí a implantovaní. Vítáni jsou však všichni, ať už mají jakékoli (či žádné) sluchové postižení (například odborníci přes sluchová postižení, či rodiče sluchově postižených dětí).
1037
2 Infoposel
Informační systém pro zpravotně postižené
1038
3 Adventor.org
Informační portál o autismu.
924
4 Pomoc v domácnosti.cz
Portál Pomocvdomacnosti.cz je nezávislé informační médium, které se zaměřuje na oblast úklidových a sociálních služeb v domácnostech v ČR. Soustředí se zejména na segmenty péče o domácnost, děti, seniory a osoby s hendikepem. Součástí portálu je nezávislá redakční činnost a nabídka kurzů z oblasti úklidové a sociální činnosti v ČR.
887
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

luhacovice-19
rovna_prava_pro_vsec...
v-dolina2010-16
p1050679
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.