Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Minimální mzda příjemců invalidních důchodů (NRZP)

Minimální mzda příjemců invalidních důchodů (NRZP)

V ážení přátelé, v příloze Vám posílám dopis předsedovi vlády panu Bohuslavu Sobotkovi a dalším představitelům vlády ve věci minimální mzdy pro příjemce invalidních důchodů.
Paní ministryně Michaela Marksová veřejně sdělila, že ustupuje od slibu, který jsme dostali od předsedy vlády a od paní ministryně, že minimální mzda u příjemců invalidních důchodů bude k 1. 1. 2017 vyrovnána s obecnou minimální mzdou. Je to diskriminační opatření a domníváme se, že není možné, aby představitelé vlády ustupovali od svých slibů, které veřejně dali. Velmi bychom přivítali, kdybyste svými dopisy předsedovi vlády B. Sobotkovi i paní ministryni M. Marksové psali a požadovali na nich splnění svého veřejného slibu z jara loňského roku.

Věřím, že i v tomto dovolenkovém období si řada z Vás najde chvilku, aby napsala krátký dopis a podpořila nás v našem snažení.

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

p1140657
rakousko2011-14
P6231619
85_ruzne_0110-0944
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.