Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Celý den zdarma v rytmu festivalu StrawberryFields!

Celý den zdarma v rytmu festivalu StrawberryFields!

J ednodenní festival volného času, pořádaný místní neziskovou organizací Jahoda na Černém Mostě v Praze 18. června 2016, nabízí jedinečný program pro všechny věkové kategorie návštěvníků, zejména však pro děti a mladé lidi, jimž umožňuje trávit kvalitně volný čas. Na své si tak přijde opravdu každý!

Hlavním magnetem jsou bezesporu hudební vystoupení skvělých kapel Gypsy.cz, Limbo Planet, Cross Station, ska-punkové Jo!SKA a crossover- metalové Atari Terror.

Bohatý doprovodný program nabízí vyžití opravdu v širokém záběru: můžete se zapojit do hry Vikingů KUBB, zatančit si, zúčastnit se workshopu Axé Capoeira Czech Republic, nebo Hula hoop s Terkou, Origami s Bárou, sítotiskový workshop můžete absolvovat s Carolinou Sidon, nebo si zkusit třpytivé či airbrush tetování. Nebude chybět ani móda, nápaditě slušivé dětské účesy z dětského salonu a mnozí si nenechají ujít ani graffiti exhibici s writerem Yudoe 06.

Moderování odpolední párty se ujme internetový šéfík, streamer FattyPilllow se svým kolegou z virtuálního světa Alim. „Letos jsme se rozhodli oslovit právě tyto dva sympaťáky. Důvod je jednoduchý, oba směřují své aktivity na stejnou cílovou skupinu, která navštěvuje i sociální služby organizace JAHODA, což jsou děti a dospívající. Naše děti i naši puberťáci jsou nadšeni z výběru moderátorů a akce se nemohou dočkat,“ říká Vendula Konečná, hlavní koordinátorka festivalu.
Přijďte a užijte si den s nabitým programem plným hudby, kreativity a pohody!

Podrobný program:
http://strawberryfields.cz/program/

Dana Vondrášková
http://strawberryfields.cz


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

krajsky-odborn13
rakousko2011-14
19_zahajeni_2609-125...
bezpecnost-na-prejez...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.