Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Pomoc pro Jarečka Zvěřinu (NRZP)

Pomoc pro Jarečka Zvěřinu (NRZP)

V ážení přátelé, v informaci č. 41/2016 jsem se na Vás obrátil s mimořádnou prosbou dětí ZŠ Komořany u Vyškova, kteří vybírají finanční pomoc na pedagogického asistenta pro Jarečka Zvěřinu. Děti 14. května sehrály benefiční divadelní představení „Růže pro princeznu“ a dosud se jim podařilo sesbírat téměř 30 000,- korun.

NRZP ČR poskytla dětem ze ZŠ v Komořanech svůj sbírkový účet a snaží se také pomáhat se sběrem finančních prostředků. Sbírkový účet NRZP ČR je 248896031/0300. Pokud byste chtěli podpořit Jarečka Zvěřinu, prosím uveďte na platbě variabilní symbol 10, abychom dokázali odlišit platby, které jsou určeny na pomoc tomuto milému chlapci. V příloze Vám posílám fotografie z aktivit dětí ZŠ Komořany u Vyškova ve prospěch Jarečka. Sbírka na tento účel končí 25. května 2016, takže ještě je nějaký čas pomoci.

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR
Poradna NRZP ČRPoradna NRZP ČRE-poradnaE-poradnaDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.E-poradnaSpolkyAktualityVzdělávací kurzyČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíč propasProjekt Autiro(c)kLegislativaLegislativalogo praceprozp
Zasílání novinek emailem...

Informace č.: 47 - 2016 (Pomoc pro Jarečka Zvěřinu)

Vážení přátelé,DSCN0254

v informaci č. 41/2016 jsem se na Vás obrátil s mimořádnou prosbou dětí ZŠ Komořany u Vyškova, kteří vybírají finanční pomoc na pedagogického asistenta pro Jarečka Zvěřinu. Děti 14. května sehrály benefiční divadelní představení „Růže pro princeznu“ a dosud se jim podařilo sesbírat téměř 30 000,- korun.

NRZP ČR poskytla dětem ze ZŠ v Komořanech svůj sbírkový účet a snaží se také pomáhat se sběrem finančních prostředků. Sbírkový účet NRZP ČR je 248896031/0300. Pokud byste chtěli podpořit Jarečka Zvěřinu, prosím uveďte na platbě variabilní symbol 10, abychom dokázali odlišit platby, které jsou určeny na pomoc tomuto milému chlapci. V příloze Vám posílám fotografie z aktivit dětí ZŠ Komořany u Vyškova ve prospěch Jarečka. Sbírka na tento účel končí 25. května 2016, takže ještě je nějaký čas pomoci.

Přeji Vám všechno dobré.

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rovna_prava_pro_vsec...
P6265918
IMG_0957
14-opava-jakartovice
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.