Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Úspěchy sportovního klubu Linie radosti

Úspěchy sportovního klubu Linie radosti

V pátek 22. a 23. dubna 2016 se uskutečnilo Mistrovství České republiky v plavání v Liberci. Všichni závodníci v průběhu roku pilně trénovali. Vynikající formu naši plavci prokázali již na Mistrovství Moravy a Slezska v Přerově. Na této akci členové našeho klubu získali čtyři medaile a ani ostatní členové ve svých rozplavbách nepropadli.

Konečně se naši závodníci mohli vrhnout do vod plaveckého bazénu v Liberci. I přes větší konkurenci jsme se prosadili. Vybojovali jsme tři cenné kovy.

Zlatou medaili vybojovala v čase 0:50,3 Kateřina Palánová v závodě volným způsobem v kategorii B a do své sbírky cenných kovů v závodě 50m znak přidala ještě stříbrnou medaili. Stříbrnou medaili vybojoval v silné konkurenci také Ivan Smutek v závodě 100 m prsa v kategorii B. Kvalitní výkon na svých prvních závodech na celorepublikové úrovni podala Lucie Kmošťáková, která skončila ve svém závodu 50 m prsa pátá.

Všem závodníkům sportovního klubu Linie radosti gratulujeme k vynikajícím výkonům a přejeme hodně vytrvalosti a nadšení v následujících trénincích.

Těchto plaveckých závodů jsme se mohli účastnit také díky financím z dotační rezervy primátora, která pokryla část nákladů spojených s touto akcí. V letošním roce přispěl na celoroční fungování Sportovního klubu Linie radosti Moravskoslezský kraj v rámci programu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji pro rok 2016 a také město Frýdek-Místek prostřednictvím svého programu „Podpora a rozvoj sportu v městě Frýdek-Místek v roce 2016.“

Vladislav Ryška


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

img_9218
rovna_prava_pro_vsec...
Klimkovice_lazne
rovna_prava_pro_vsec...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.