Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Fotosoutěž Handycap tour (NRZP)

Fotosoutěž Handycap tour (NRZP)

V ážení přátelé, společnost Opel CS a její program Opel Handycars společně s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR, Hamzovou odbornou léčebnou pro děti a dospělé, Rehabilitačním ústavem Kladruby, Fujifilm Česká republika a ÚAMK Praha vyhlašují fotografickou soutěž na téma „uvedeme vás do pohybu“ s podtitulem svoboda pohybu osob se zdravotním postižením. Tato fotografická soutěž se koná u příležitosti prvního ročníku Handycap tour.

Vážení přátelé, v příloze Vám posílám propozice pro tuto fotografickou soutěž. Fotografie musí být pořízeny z jednotlivých akcí prvního ročníku Handycap tour nebo akční fotografie ze života osob se zdravotním postižením. V propozicích je uvedeno, kde se konají jednotlivé akce.  Vítězové soutěže mohou vyhrát velmi zajímavé ceny, které jsou uvedené také v propozicích soutěže. Dále Vám v příloze posílám plakát akcí Handycap tour 2016, abyste věděli přesně, který den se jednotlivé akce konají, a je samozřejmé, že budete vítáni na těchto akcích. První akcí Handycap tour 2016 je sportovní den Rehabilitačního ústavu Kladruby, a to v pátek 13. května 2016.

Vážení přátelé, věříme, že tato soutěž Vás zaujme, a že návštěva jednotlivých akcí Handycap tour bude pro Vás zajímavá a přínosná.

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

img_3716
rovna_prava_pro_vsec...
rakousko2011-10
42_1soutezni_den_270...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.