Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Radost má talent

Radost má talent

V rámci plánovaných aktivit projektu „Podané ruce“ se ve středu 16. 3. 2016 stal Evropský spolek pro OZP pořadatelem hudebně soutěžního klání pod názvem „Radost má talent“. Účastníky a samotnými aktéry pěvecké soutěže byli klienti denního stacionáře Radost, kteří už v dostatečném předstihu poctivě nacvičovali hudební repertoár, ať už v sólovém či karaoke provedení.

Přes nesmělý začátek, kdy vystupovali jen ti nejodvážnější, nabývali kuráže i další zpěváci a zpěvačky, z nichž někteří předvedli dokonce dva pěvecké výkony a to nejen sólově, ale i v duetu. Zazněly především české populární a lidové písně, jako například „Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Červená řeka, Máma.“ ze známých lidových písní se notovalo „Okolo Hradce či Vysoký jalovec.“ Po více než hodinovém vystoupení bylo dobojováno a po nelehkém rozhodování jsme vyhlásili výsledky. I když jsme udělili první tři místa, vítězi byli všichni, neboť mnozí překonali sami sebe a mile překvapili nejen diváky ale i porotce. Závěr zdařilého dopoledne patřil společnému tanci, rozdávání sladkých odměn i diplomů. Již dnes se všichni těšíme na další ročník této tradičně netradiční soutěže.

ESPO


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

v-dolina2010-17
IMG_1226
vzduch-v-trinci-01
v-dolina2011-24
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.