Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Pozvánka Cena MOSTY 2015 (NRZP)

Pozvánka Cena MOSTY 2015 (NRZP)

V ážení přátelé, v příloze Vám posíláme elektronickou pozvánku na 13. ročník slavnostního udílení výročních cen Národní rady osob se zdravotním postižením České republiky MOSTY 2015. Udílení cen se uskuteční ve čtvrtek 24. března 2016 od 15 hodin v Clarion Congress Hotelu v Českých Budějovicích. Patronkou ceny je Livia Klausová. Záštitu nad 13. ročníkem převzali hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola a primátor města České Budějovice Ing. Jiří Svoboda. Pozvánka je platná pouze po písemném potvrzení účasti. Účast každé osoby potvrďte do 17. 3. 2016 na emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript .

Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky již 13 let oceňuje osobnosti a subjekty, které významným způsobem přispívají ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením a seniorů. Za tímto účelem vyhlašujeme a udílíme ceny MOSTY, které budou letos slavnostně předány v Českých Budějovicích. Partnery letošního ceremoniálu budou Jihočeský kraj a město České Budějovice. Předáváním cen bude provázet moderátor Aleš Cibulka. Cílem akce je podpora vzniku nových zajímavých projektů zaměřených na zlepšení postavení osob se zdravotním postižením a větší mediální prezentace problematiky zdravotního postižení. Do 13. ročníku se sešlo celkem 84 návrhů na ocenění. Ta budou letos rozdána ve čtyřech kategoriích.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Přeji Vám všechno dobré

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rakousko2011-04
okolo-msk2011-501
P5303062
IMG_5432
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.