Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články OZPPráce.cz odemyká cestu k nové práci

OZPPráce.cz odemyká cestu k nové práci

M yšlenka podpořit vyšší zaměstnanost zdravotně postižených dala vzniku specializovanému pracovnímu portálu OZPPráce.cz, který má dnes za sebou více než tři roky úspěšného provozu.

Provozovatel pracovního portálu je společnost Tapiko, která má přímou zkušenost se zaměstnáváním lidí se zdravotním postižením a rozumí tak jejich potřebám. Na druhé straně se již mnohokrát mohla přesvědčit o profesních kvalitách a vysokém pracovním nasazení zaměstnanců s OZP.

Portál OZPPráce.cz poskytuje zájemcům o zaměstnání ucelené informace zahrnující rady a tipy z oblasti kolem OZP, včetně možnosti požádat si o pomoc s tvorbou životopisu či motivačního dopisu.

Uchazeči o zaměstnání si mohou prostřednictvím záložky VOLNÁ MÍSTA vyhledat vhodnou pracovní pozici s následným upřesněním lokality bydliště nebo se mohou rozhodnout využít záložku VLOŽIT ŽIVOTOPIS a zvýšit si tak šanci na získání vhodného pracovního místa.

Součástí nabídek práce je záložka PRÁCE Z DOMU. Obsahuje aktuálně obsazované pozice, které je možné vykonávat z domova s možností rozvrhnout si pracovní dobu dle zdravotního omezení. Tato možnost je i součástí inzerované pracovní pozice Online marketingový konzultant – junior. Zájemci o tuto pracovní pozici se mohou hlásit na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript . 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6265901
P6231626
P5303071
m-r-polsko2011-16
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.