Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Návrh novely zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání (NRZP)

Návrh novely zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání (NRZP)

V ážení přátelé, v příloze Vám posílám návrh novely zákona, kterým se mění zákon č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Účelem návrhu zákona je provedení změn platné právní úpravy reflektujících na vývoj technologií a požadavky vyplývající z judikatury, včetně nápravy nedostatků, které komplikují současnou praxi. Dále se zpřesňuje právní úprava zpřístupňování televizních pořadů pro osoby se sluchovým nebo zrakovým postižením, zavádějí se definice, jejíž absence způsobuje regulační problémy. Současně se zavádí systém jednotného označování televizních pořadů z hlediska jejich vhodnosti pro děti a mladistvé.

Vážení přátelé, prosím Vás, abyste nám vaše připomínky k návrhu zákona poslali nejpozději do úterý 17. 11. 2015, a to na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript .

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

cyklomaraton-k24-201...
DSC02125
PA062150
rakousko2011-06
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.