Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Inzertní portál OZPPráce.cz pomáhá najít lidem se zdravotním postižením práci

Inzertní portál OZPPráce.cz pomáhá najít lidem se zdravotním postižením práci

P racovní portál OZPPráce pomáhá řešit nelehkou situaci zdravotně postižených na trhu práce. Za dobu svého dvouletého provozu pomohl mnoha lidem se zdravotním postižením najít práci a firmám nové zaměstnance.

Nabídky práce

Na portálu www.ozprace.cz jsou denně uveřejňovány nové nabídky práce napříč celou Českou republikou. Nabídky práce jsou zde rozdělené dle jednotlivých regionů. Uchazeči mají možnost procházet jednotlivé nabídky prací. Dále si mohou požádat o radu s tvorbou životopisu, průvodního dopisu či o pomoc s přípravou na pohovor. Hojně využívaná je i záložka pro vložení ŽIVOTOPISU.

Inzerce firmy

Firmy zde mohou jednoduchým způsobem vkládat své nabídky práce, a to přes záložku PRO FIRMY - VLOŽIT INZERÁT. Součástí nabídky pro firmy je služba zahrnující vyhledávání vhodného kandidáta v databázi vložených životopisu. Inzerce na portálu OZPPráce.cz je aktuálně nabízena za akční ceny.

Aktuální informace

Jednou z rubrik portálu www.ozpprace.cz je záložka poradna obsahující aktuální informace. Lidé se zdravotním postižením či znevýhodněním zde mohou získat zajímavé informace pomáhající překonat problémy života se zdravotním omezením.

Více informací naleznete na www.ozpprace.cz či na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

cyklomaraton-k24-201...
16-opava-jakartovice
okolo-msk2011-201
m-r-polsko2011-02
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.