Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Přednášky pro veřejnost (NRZP)

Přednášky pro veřejnost (NRZP)

V ážení přátelé, v příloze Vám posílám pozvánku na přednášky pro veřejnost v rámci veletrhů MEDICAL FAIR a REHAPROTEX. Jedná se o projekt „lékaři vzdělávají pacienty“. V pátek 23. října a v sobotu 24. října se uskuteční na Výstavišti v Brně řada přednášek našich nejpřednějších odborníků na jednotlivé druhy nemocí.

NRZP ČR navázala spolupráci s Českou lékařskou společností J. E. Purkyně. Jednou z oblastí spolupráce je právě propagování akcí, které jsou určeny nejširší veřejnosti a mají vzdělávací charakter.

Vážení přátelé,

Veletrh zdravotnických prostředků a kompenzačních pomůcek REHAPROTEX se koná v Brně od 21. října do 24. října 2015. V rámci REHAPROTEXU připravujeme seminář na 21. října 2015, který by měl být zaměřen na příspěvek na péči a problémy pečujících osob.

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

IMG_5429
v-dolina2010-07
IMG_0975
17-opava-jakartovice
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.