Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Změna vyhlášky č. 277/2004 Sb. (NRZP)

Změna vyhlášky č. 277/2004 Sb. (NRZP)

V ážení přátelé, v přílohách Vám posílám návrh vyhlášky, kterou se mění vyhláška č. 277/2004 Sb., o stanovení zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel, zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel s podmínkou a náležitosti lékařského potvrzení osvědčujícího zdravotní důvody, pro něž se za jízdy nelze na sedadle motorového vozidla připoutat bezpečnostním pásem. Protože řízení vozidel je pro osoby se zdravotním postižením velmi důležitá věc, považuji za nutné, abyste se s návrhem vyhlášky seznámili a pokud budete mít nějaké připomínky, abyste mi je poslali, a to na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript nejdéle do středy 11. 3. 2015.

Předem Vám děkuji za spolupráci.

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

________________________________
Návrh vyhlášky
Vyhláška č. 277/2004 Sb.
Rozdílová tabulka
Odůvodnění 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

p1140810
luhacovice-13
P6231618
img_9218
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.