Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Maturita bez bariér (NRZP)

Maturita bez bariér (NRZP)

V ážení přátelé, nedávno jsme jednali se střední školou Spektrum, která realizuje výukový program po internetu s tím, že samozřejmě na zkoušky se musí dvakrát ročně dojet do školy. Zdá se nám, že to je skutečně velmi vhodná forma studia pro osoby se zdravotním postižením. Škola má kapacitu 100 míst a už je možné se přihlásit. Rád bych Vám touto cestou doporučil, abyste si prostudovali přiložený leták školy a případně se kontaktovali se školou. Zároveň si můžete důkladně prostudovat jejich webové stránky www.skolaspektrum.cz.

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR
_____________________


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

10
v-dolina2011-18
P1090996
img_3769
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.