Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Nákup motorového vozidla nezletilými hendicapovanými (NRZP)

Nákup motorového vozidla nezletilými hendicapovanými (NRZP)

V ážení přátelé, v příloze Vám posílám důležitou informaci, která se dotýká zápisu osobního motorového vozidla zakoupeného s využitím příspěvku na nákup motorového vozidla do registru motorových vozidel.

Protože v současné době registr motorových vozidel odmítá registrovat motorová vozidla u dětí do 18 let, případně u osob se snížením právní způsobilosti, vypracoval pan JUDr. Zdeněk Žižka podrobnou informaci k tomuto problému. Vnímáme to jako vážný problém, a chceme oslovit poslance, aby provedli legislativní změnu, která by věc vyřešila. Přesto, nelze předpokládat, že tato změna bude provedena okamžitě, proto je důležité, abyste si podrobně přečetli přiloženou informaci a řídili se postupem, který je v informaci popsán.

Přeji Vám všechno dobré

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

__________________


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

IMG_0128
IMG_0129
42_1soutezni_den_270...
P5303077
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.