Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Film 111 hodin (NRZP)

Film 111 hodin (NRZP)

V ážení přátelé, jak jsem Vás v létě loňského roku informoval, účastnila se NRZP ČR společně s Metropolitní univerzitou Praha o.p.s. extrémního závodu Opel handy cyklo maraton. Soutěžní týmy v počtu 4 a 8 závodníků musely ujet trasu 2222 km za 111 hodin. Účastníci mohli použít jako dopravní prostředek kolo nebo hand bike. Závodu se účastnilo více než 30 týmů.

Česká televize natočila televizní film 111 hodin, který bude uveden v neděli 8. února 2015 od 11:30 hodin na kanále ČT 4 SPORT. Repríza filmu se uskuteční 9. února 2015 od 13:05 na témže kanále. Byla to opravdu velmi zajímavá akce, která by se měla v letošním roce opět uskutečnit. Proto se domnívám, že film 111 hodin stojí za to shlédnout.

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR
__________________ 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

p1140799
socialni-podnik03
edf-tour-2010-bielsk...
IMG_5427
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.