Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Pomáháme Fondu ohrožených dětí (Portál)

Pomáháme Fondu ohrožených dětí (Portál)

P ortál slaví v roce 2015 25. výročí svého založení. Chceme, aby naše „oslavy“ přesáhly běžný komerční rozměr a zaměřily se na aspekt sociální, který je pro Portál od počátku jeho činnosti charakteristický. Proto po celý rok pomáháme Fondu ohrožených dětí (FOD), s nímž nás pojí nejen stejně kulaté výročí. Přečtěte si, jak se i vy můžete přidat a pomoci dobré věci.

Jak pomáháme

  • Poskytli jsme FOD jednorázový finanční přípěvek ve výši 50 000 Kč.
  • Převedeme FOD 1 Kč z každé knihy Portálu prodané v e-shopu Portál v r. 2015.
  • Věnujeme FOD 100 knih se zaměřením na děti a výchovu jako podporu Klokánků, azylových domů, dětských táborů a poradensko-relaxačních pobytů.
  • Pomáháme celoroční marketingovou podporou: průběžně zveřejňujeme informace o FOD na webu a sociálních sítích Portálu a v propagačních materiálech Portálu.

Jak můžete pomoci vy

  • Kupujte knihy Portálu v e-shopu Portál. Po celý rok tak budete přispívat 1 Kč z každé knihy Fondu ohrožených dětí, aniž by vás to stálo třeba jen korunu.
  • Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS FODKLOKANEK na telefonní číslo 87 777 (cena DMS je 30 Kč).
  • Přispějte na účet veřejné sbírky FOD u ČSOB: číslo účtu 3055103/0300

FOD předem děkuje za jakoukoli vaši podporu.

Co je FOD

Fond ohrožených dětí z.s. je nevládní nezisková organizace na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky. FOD se věnuje terénní sociální práci a sanaci rodin, provozuje krizovou linku 776 833 333 pro matky, které tají těhotenství a porod, síť Klokánků – míst rodinné péče, azylové domy pro rodiny s dětmi a mládež bez domova, radí a hmotně pomáhá náhradním i potřebným vlastním rodinám a snaží se o osvětu a zlepšení legislativy a praxe na úseku ochrany dětí.

Pro Portál znamená partnerství s FOD významný krok na jeho cestě k sociálně odpovědné společnosti. Děkujeme všem, kteří nám v tom pomáháte.

Chcete vědět o FOD více? Podívejte se na jeho webové stránky.


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

luhacovice-13
P6231595
vzduch-v-trinci-01
konf-bez-barier19
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.