Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Návrh novely zákona - občanský zákoník (NRZP 83/2014)

Návrh novely zákona - občanský zákoník (NRZP 83/2014)

V ážení přátelé, v příloze Vám posílám návrh novely zákona, kterým se mění zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Současně se mění zákon o veřejných rejstřících a další zákony. Protože tento zákon se dotýká i Spolků, posílám Vám jej všem k připomínkám. Prosím Vás, abyste nejdéle do úterý 18. 11. 2014 poslali Vaše připomínky na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript . Po té se jimi bude zabývat legislativní komise NRZP ČR.

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

______________________________


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rovna_prava_pro_vsec...
bezpecnost-na-prejez...
luhacovice-17
v-dolina2011-13
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.