Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Novela zákona o sociálních službách (NRZP)

Novela zákona o sociálních službách (NRZP)

V ážení přátelé, ve čtvrtek 18. září projednal Výbor pro sociální politiku Poslanecké sněmovny pozměňovací návrhy, které byly podány k návrhu zákona o sociálních službách. Mimo jiné byl také podán panem poslancem Vítem Kaňkovským náš pozměňovací návrh, který se týká možnosti přiznání příspěvku na péči ve IV. stupni také osobám, které zvládnou pouze orientaci a komunikaci a ostatní základní životní potřeby nezvládají. Výbor k tomuto pozměňovacímu návrhu nepřijal žádné usnesení. Především poslanci za ANO nejsou připraveni pro něj hlasovat.

V příloze Vám posílám ještě jednou tento pozměňovací návrh a prosím Vás, abyste psali urychleně svým poslancům ve Vašich místech a požádali je, aby tento pozměňovací návrh podpořili. Hlasování o pozměňovacích návrzích a o celém zákonu se uskuteční pravděpodobně ve středu příští týden. Již jsem kontaktoval řadu poslanců, snažil se je přesvědčit o přínosnosti tohoto pozměňovacího návrhu. Prosím Vás o spolupráci. Bez Vaší spolupráce není možné, abychom uspěli.

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

________________________


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6231620
07-opava-jakartovice
cyklomaraton-k24-201...
P6265914
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.