Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Návrh Národní strategie rozvoje sociálních služeb (NRZP)

Návrh Národní strategie rozvoje sociálních služeb (NRZP)

V ážení přátelé, v příloze Vám posílám návrh Národní strategie rozvoje sociálních služeb pro období 2014 – 2020. Přiznám se, že jsem nevěděl, že se vůbec takovýto dokument připravuje a očekával bych, že jeho příprava bude konzultována s uživateli a poskytovateli sociálních služeb.

I když se v úvodní části se hovoří o tom, že strategii zpracoval odbor sociálních služeb MPSV ČR ve spolupráci s pracovní skupinou, NRZP ČR nebyla do této skupina pozvána. Bohužel času na zpracování připomínek je velmi málo, potřeboval bych Vaše vyjádření nejpozději do čtvrtka 28. 8. 2014. Pokud budete mít nějaké připomínky, prosím pošlete mi je na e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript .

Přeji Vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

__________________________________


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

20
PICT0145
P6231613
P5303046
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.