Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Co je to stres?

Co je to stres?

S tres je velký nepřítel člověka. V dnešní době je mnoho lidí, kteří žijí ve stálém stresu. Dnešní doba je zlá. Bývalý prezident Havel řekl: že lidé nebudou žít v králíkárnách, nebude nezaměstnanost, lidé budou mít práci a tak dále. Ale bohužel zneužil jen studentské naivity a někteří jsou stále zaslepeni, že se budou mít lépe. Ale, mnoho studentů už pochopilo, že Havel chtěl dobro a to ze začátku jen pro sebe. Pokud žila jeho manželka Olga Havlová, to byla velmi skromná žena, která se nepovyšovala, ta se snažila chudým lidem pomáhat a také pomáhala.

Ale postihla ji zákeřná nemoc a v tu chvíli nastoupila Dáša Veškrnová. Ta se snažila Václava Havla jen uhnat k sňatku, a to proto, aby získala majetek a to hlavně Václava Havla. Snažila se jít ve stopách Olgy Havlové, ale to se jí nikdy nepodařilo. Vždy byla ve světle ženy, která se jen přetvařovala. Využívala jen postavení, a také s tím se skrývala za Havla, kterou měl.

Chtěla bych jen naznačit, že mnoho lidí dnes uznává chybu, Kdysi jsme se měli lépe. Já určitě!! Ačkoliv se stálo na pomeranče, mandarinky, banány a další já jsem se měla dobře. Měla jsem, neboli mám manžela, který vždy dokázal zabezpečit rodinu. A dnes? Každý žije jen ve strachu, aby přežil! Tohle jsme chtěli? A tohle je po 25 letech? Lidé nemají na nic, tak tak, že přežívají, trápí se a někteří ze zoufalosti spáchají sebevraždu, protože už neví jak dále. A také kdysi byla zaměstnanost, každý musel pracovat a také pracoval, dnes práce není- kde jsou sliby Havla, A to nikdo nevidí. Ale naše slavné celebrity se mají velice dobře. Naše Lucie Bílá, ta jen skřečí a pro mnoho našich občanů zpěvem jen řve. To není ani zpěv, ale v Hlas talentu se dělá, jak není chytrá a to v tom, že umí zesměšnit mnoho začínajících zpěváků, neboli se pokoušejících zpěváků o kariéru, to snad každý o ní ví. Je to prostě slavná Lucie Zaňáková a to obyčejná švadlena. A teď je velice chytrá. Ale dajná v žádném případě není. Má syna Filipa, o kterého se vzorně stará (to se jí nedá zapřít). Koupila svému miláčkovi byt za 45 miliónů korun. Tohle by si mohl obyčejný z nás někdo dovolit?

Ne nemohl! Dnešní doba je jen dělaná pro prachaté a výjimečné osobnosti. A je to velká chyba v dnešní době. Kapitalismus je prostě hnus. Je zaměřen jen pro bohaté lidi. To by si měl každý z nás uvědomit, jak jsme se měli kdysi. Dnes už je ta doba pryč. Už se nebudeme mít nikdy dobře, dobře se mají jen slavné coby celebrity. Pro obyčejné lidi, už dobro bylo!

Zdenka Křístková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

img_3718
04
rakousko2011-05
okolo-msk2011-107
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.