Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Zimní radovánky po valašsku

Zimní radovánky po valašsku

Z mocňuje se Vás zimní nálada? Rodinná dovolená spojená se sportovní relaxací v tak krásném místě jako je Valašsko, nadchne každého bez rozdílu věku. V Parkhotelu Všemina jsou akce pro rodiče a děti s výukou lyžování. Pro vaše ratolesti je zde připravena spousta zábavy, lyžařská škola pro děti od tří let, škola snowboardu pro děti školního věku, dále diskotéka, hry i soutěže a ke konci pobytu lyžařské závody. Využít můžete i hlidání dětí v dětském koutku.

Hotelový areál Všemina se nachází v krásném horském údolí s jezerem, kousek od centra krajského města Zlína. Místní sport a relax centrum nabízí celoroční sportovní využití. Děti určitě rádi využijí k radovánkám krytý bazén, zahrají si stolní tenis, či budou řádit v dětském koutku. Rodiče zase uvítají saunu, solárium, masáže, 2x týdně cvičení pro ženy, tenisovou halu, jízdu na koni, kulečník.

Lyžařům se jistě zalíbí osvětlená dlouhá sjezdovka, kterou je v případě nepřiznivých sněhových podmínek možno uměle zasněžit. K dispozici je také půjčovna lyžařské výstroje a saní. Jsou tu i terény na běžky, sáňkování, bobování, přírodní bruslení. Po dni stráveném na zasněžených pláních, příjde vhod plavání v bazénu. A nejen profesionální sportovec ocení kvalitní masáž. Také jsou zde velké slevy pro rodiny na děti.

Toto prostředí lze využít nejen na relaxaci. Konferenční centrum nabízí moderně vybavené jednací salonky, konferenční a gastronomický servis. Také má plně vybavené pokoje s výhledem na krásné jezero nebo les. Odreagujte se od všedního života a starosti ve městě, a vychutnejte si pohyb a krásu na zdravém vzduchu.

Anna Hlisnikovská


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

67_vylet_2809-1847
p1140628
krajsky-odborn07
P6231618
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.