Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Geneticky upravené potraviny

Geneticky upravené potraviny

O becně platí, že geneticky modifikované potraviny (GBM) jsou oslabené a devitalizované, protože postrádají silný, životadárný náboj, který se během milionů let vývoje stal přirozenou součástí rostlin. Průběžný průzkum naznačuje, že existuje celá škála nejrůznějších vlivů konzumace geneticky zmanipulovaných potravin, které se pojí se zvýšeným množstvím alergií, problémy s plícemi, zatížením jater, poškozením žaludku, střev a krve, oslabenou sexualitou a zpožděným vývojem pohlavních orgánů, rostoucí neplodností, vyšším rizikem vrozených vad a vývojových poruch.

Mnoho geneticky upravovaných potravin má změněnou nebo sníženou nutriční hodnotu. Fytoestrogeny (látky strukturou podobné steroidním hormonům) v rostlinách chrání před onemocněním srdce, rakovinou a jinými chronickými chorobami. Geneticky upravované potraviny mohou také vést k výskytu nových onemocnění virového a bakteriálního původu, k nižší odolnosti vůči infekcím, jako herpes, AIDS a nebo přenosné choroby. Mohou rovněž do těla dostat cizí typ bílkovin, jejichž vliv na buňky nebyl znám po celé generace. Konzumace geneticky upravovaných potravin má také energetické účinky a je dost možné, že přispívá k velmi rozšířenému násilí v dnešní společnosti, zvláště k používání střelných zbraní dětmi a mladistvými. Většina geneticky upravované kukuřice, sójových bobů a bavlny obsahuje bakterii Bt (Bacilus thuringiensis), která se "naroubuje" do každé buňky a slouží jako vnitřní pesticid. Tento organismus pak produkuje toxin, jenž je určen k zabíjení škůdců rostliny. Z vědeckých studií provedených v posledních letech však vyplývá, že také zabíjí larvy motýlů a dalšího užitečného hmyzu. Vědci poukazují na to, že zvýšený vliv pesticidů na dětský organismus vede k podrážděnosti, agresivitě a sklonům k násilí.

Mnoho potravin se genticky upravuje metodou nastřelování „mikronábojů“ pokrytých DNA do buněčné struktury běžných semen. Z energetického hlediska může mít konzumace potravin, jež vznikly nastřelením DNA, explozivní, násilný vliv na lidské buňky a tkáně, myšlení a vědomí.

Naše potrava z nás činí to, čím jsme, což můžeme chápat tak, že vstřebáváme energii a vibrace potravin, které jíme, stejně jako získáváme živiny a další materiání složky.

Jana Bičaniková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

luhacovice-18
12_prijezd_2509-1832
p1140645
60_vylet_2809-1323
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.