Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Metoda Orthokine

Metoda Orthokine

M etoda Orthokine je revoluční a fungující způsob, jak se zbavit bolesti a zánětu kloubu. Tato metoda je založena na odběru vlastní krve pacienta, její speciální úpravě a následnou aplikací pomocí injekce do nemocného kloubu. Pacientovi je odebrána krev do odběrové zkumavky se speciálními kuličkami. Kuličky simulují prostředí rány, a proto krev začne produkovat protizánětlivé látky. Tím se zvýší v krvi množství protizánětlivých látek až 140 krát.

Rovněž se zvýší množství růstových tkáňových faktorů. Po osmi hodinách se odstraní krevní elementy a výsledkem je protizánětlivé sérum se silnými růstovými faktory. Sérum z vlastní krve se pak pomocí injekce zavádí do nemocného kloubu pacienta. Sérum likviduje zánět v kloubu a řeší skutečnou příčinu jeho degenerace. Růstové faktory pak pomáhají regenerovat i silně postižené klouby.

Odběr krve se provádí ráno a trvá asi 10 minut. Následujících 8 hodin, kdy se sérum připravuje, není nutná přítomnost pacienta. Po 8 hodinách je sérum hotové a připravené k aplikaci do kloubu pomocí injekce. Bolestivost zákroku je asi jak při obstřiku do kloubu a je většinou dobře snášená. Někdy po zákroku cítí pacient nepatrný tlak v kloubu. Může se objevit i bolest hlavy a závratě. Odborníci doporučují vyhnout se ten den fyzické námaze, sauně a soláriu, protože není vhodné, aby došlo ke zvýšení tělesné teploty. Na druhý den po aplikaci již není pacient nijak omezován.

Výhodou metody Orthokine je, že nemá žádné negativní vedlejší účinky. Sérum je vyrobené z vlastní krve pacienta, a je proto pro jeho organismus naprosto přirozené.

Metoda Orthokine léčí
  • bolesti páteře
  • SI skloubení
  • kyčelní klouby
  • ramenní klouby
  • kolenní klouby
  • klouby prstů
  • bolestí úponových šlach, například tenisový loket
  • chronické bolesti Achillovy šlachy
Kompletní léčba se skládá z šesti aplikací do nemocného kloubu. Jednotlivé zákroky by měly mít mezi sebou rozestup přibližně pěti dnů. Při mírnějších onemocněních stačí čtyři aplikace.

Jarmila Jalowiczorová


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

16_zahajeni_2609-121...
okolo-msk2011-203
okolo-msk2011-302
rakousko2011-25
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.