Oblíbená barva na vás leccos prozradí

P odle toho, jakému odstínu oblečení dáváte přednost nebo jakými barvami se rádi obklopujete, leccos na sebe svému okolí prozrazujete. Obliba bílé barvy svědčí, že vám neschází sebevědomí a životní nadhled. Nezapřete v sobě temperament, umíte sami sebe navenek prezentovat, pro své štěstí potřebujete blahobyt. Ovšem velmi neradi slyšíte kritiku a těžko se vyrovnáváte s tím, pokud vám někdo něco vytýká, vystupuje proti vašim zájmům a potřebám.

Zalíbení v červené naznačuje, že jste člověk činu a pro slovo nechodíte daleko. Jste plní energie, charakteristická je pro vás aktivita, podnikání, touha poznávat stále něco nového, ale též menší ochota přizpůsobovat se okolí. V životě se ničeho nezaleknete a neradi se vzdáváte. Pokud je vám sympatický partner stejného založení, počítejte s tím, že v tomto vztahu nebude nouze o častá nedorozumění a konflikty.

Zelená naznačuje, že jste silná osobnost, s dostatečnou vůlí překonávat překážky, rozvážná, takt a diplomacie pro vás nejsou prázdným slovem. Potrpíte si na slušivé oblečení, přitom, ale nejste marniví.

Růžová vypovídá o tom, že jste složitější povahy a často jste středem menších i větších životních dramat. Navenek působíte křehce, vitálně, kamarádsky, ale kdo spadne do vašich osidel, často se popíchá o trny.

Černou barvou dáváte jisté signály o tom, že jste nekompromisní, svérázní, ale nesmírně houževnatí a vytrvalí. Okolí si těžko získává vaši důvěru, působíte na něj poněkud záhadně a k vašemu opravdovému já necháte málokoho proniknout.

Jestliže je vaše nejoblíbenější žlutá barva, pak jste člověk tvořivý, s mladým myšlením, který potřebuje neustálou změnu.

Halina Kaletová


 
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.