Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Oblíbená barva na vás leccos prozradí

Oblíbená barva na vás leccos prozradí

P odle toho, jakému odstínu oblečení dáváte přednost nebo jakými barvami se rádi obklopujete, leccos na sebe svému okolí prozrazujete. Obliba bílé barvy svědčí, že vám neschází sebevědomí a životní nadhled. Nezapřete v sobě temperament, umíte sami sebe navenek prezentovat, pro své štěstí potřebujete blahobyt. Ovšem velmi neradi slyšíte kritiku a těžko se vyrovnáváte s tím, pokud vám někdo něco vytýká, vystupuje proti vašim zájmům a potřebám.

Zalíbení v červené naznačuje, že jste člověk činu a pro slovo nechodíte daleko. Jste plní energie, charakteristická je pro vás aktivita, podnikání, touha poznávat stále něco nového, ale též menší ochota přizpůsobovat se okolí. V životě se ničeho nezaleknete a neradi se vzdáváte. Pokud je vám sympatický partner stejného založení, počítejte s tím, že v tomto vztahu nebude nouze o častá nedorozumění a konflikty.

Zelená naznačuje, že jste silná osobnost, s dostatečnou vůlí překonávat překážky, rozvážná, takt a diplomacie pro vás nejsou prázdným slovem. Potrpíte si na slušivé oblečení, přitom, ale nejste marniví.

Růžová vypovídá o tom, že jste složitější povahy a často jste středem menších i větších životních dramat. Navenek působíte křehce, vitálně, kamarádsky, ale kdo spadne do vašich osidel, často se popíchá o trny.

Černou barvou dáváte jisté signály o tom, že jste nekompromisní, svérázní, ale nesmírně houževnatí a vytrvalí. Okolí si těžko získává vaši důvěru, působíte na něj poněkud záhadně a k vašemu opravdovému já necháte málokoho proniknout.

Jestliže je vaše nejoblíbenější žlutá barva, pak jste člověk tvořivý, s mladým myšlením, který potřebuje neustálou změnu.

Halina Kaletová


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rakousko2011-18
rakousko2011-05
okolo-msk2011-303
32
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.