Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Chtějí nás farmaceutické společnosti pomalu vyhladit?

Chtějí nás farmaceutické společnosti pomalu vyhladit?

C esty do lékárny s receptem v ruce jsou většinou plné naděje na uzdravení. Medikamenty možná pomohou. Ovšem pak často propukne choroba nová. Proč? Údajně je tomu tak proto, že farmaceutické společnosti potřebují mít odbyt. Přitom spousta účinných léků, i na ty nejhorší nemoci, je nám stále zapovězena. Z jakého důvodu?

Kalendář ukazuje rok 1920, když muž jménem Royal Raymond Rife (1888-1971) pochlubí tím, že právě sestrojil speciální mikroskop. Ten prý dokáže až 60 tisíckrát zvětšit objekt a americký vynálezce jím může pozorovat dokonce viry. Tato práce ho nakonec přivede k nápadu, jak se mohou jednotlivé viry likvidovat navzájem při působení ultrafialových světel. A pak příjde památný den, kdy Rife údajně dokáže pomocí své metody bojovat proti rakovině! O několik let později prý docela vyléčí každého postiženého touto chorobou. Jenže o několik desítek let o tomto muži a jeho metodě prakticky nikdo nic neví. Jak je to možné? Záleží někomu na tom, aby lidé trpěli? Mohou za vším stát dokonce farmaceutické společnosti?

Velká část lékařské obce se ptá, proč přestaly patentovat antibiotika, když nemají odpovídající náhradu a přírodní antibiotika neuznávají? Z jakého důvodu je výzkum nových antibiotik ukončen, když ta známá jsou již zastaralá? Vypadá to, že farmaceutickým gigantům více vynáší léky na impotenci či bolavé klouby. Bohužel díky tomu prý vzniká nečekaná a mohutná vlna odolných bakterií, přitom jsou zadržovány léky a postupy, které by možná pomohly přemoci AIDS, či rakovinu, a jsou kontroverzní léčiva, která léčí a zároveń nemoci vyrábějí, je na místě se ptát, chtějí farmaceutické společnosti ve skutečnosti společnost zredukovat?

Stále slyšíme o tom, že vědci jsou už těsně pod vrcholem geniálně čistého řešení smrtonosné nemoci. Žádný zázračný medikament na pulty lékáren nedorazil a někteří odborníci se domnívají, že není divu, že je to hodně vzdálená „hudba budoucnosti“. Někteří s tím ovšem nesouhlasí. Co, když lék na rakovinu skutečně existuje, ale nikdo o něm neví?

Farmaceutické společnosti údajně za přispění mocných chystají redukci obyvatelstva na planetě Zemi. Pro někoho nesmyslná věta, jenže fakta hovoří jinak. „Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k 9 miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent,“ říká americký miliardář Bill Gates v roce 2010. Šokující prohlášení se váže k novým typům vakcín, kterými se má dát očkovat velká část populace a především v zemích třetího světa. Pod rouškou eliminace nových chorob se tak možná skrývá skutečný záměr, vymýtit nikoliv lidské nemoci, ale samotné lidi. Toto opatření má zároveň s sebou nést i další pozitiva v podobě snížení emisí CO2, tedy oxidu uhličitého, jehož producenty jsou především dopravní prostředky využívané lidmi.

Máme takové podezření brát na lehkou váhu? Jde o verbální výstřelek podivínského boháče nebo se dostává na povrch krutá pravda?

Jana Bičaniková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

img_9258
edf-tour-2010-bielsk...
konf-bez-barier14
m-r-polsko2011-14
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.