Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Předčasné volby se blíží

Předčasné volby se blíží

U ž opět nás ženou do volebních síní. Masírují nás v televizi, na bilboardech, na procházkách po městě, v novinách a navíc se na nás tváře politiků vysypou ze schránky na dopisy. Je to děs, všichni slibují. Sliby jsou většinou hodně vzdálené realitě. Teď naslibují naprosto všechno, jen co se dostanou k moci, zapomenou na všechny sliby a to poslední, co je zajímá, je volič a naše vlast. Rozhodně jejich prioritou bude jejich prospěch, jejich bankovní konto a budou se zabývat žabomyšími válkami, které jsou trapné, a člověk se stydí, že nám tohle vládne.

Strany se budou hádat o co největší a nejbohatší koryto. Rozhodně je nebude zajímat, že ten či onen, který bude danému resortu vládnout, o něm vůbec nic neví a nadělá víc škody než užitku. Jímá je panická hrůza, že by průmysl či zdravotnictví řídili specialisté, ono by se ukázalo, že se bez politických stran můžeme klidně obejít. Co by dělali? Kdo by politikům platil jejich tučné apanáže? Kdo by jim dával úplatky?

Nevím, jestli jsem sama, ale dělá se mi z naší politiky a politiků špatně.

Eva Kozelská


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rovna_prava_pro_vsec...
rovna_prava_pro_vsec...
img_9132
cyklomaraton-k24-201...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.