Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Móda u mužů

Móda u mužů

V ždy se tvrdilo, že mužská část populace je v oblečení velmi omezována. To je však omyl. Nejenom ženy, ale i muži mají možnost dopřát si v oblečení výběr podle svého šatního vkusu. Není pravda, že muži nejsou ve výběru oděvů nároční. Velká část pánů si na svém zevnějšku zakládá a dlouho si vybírá ten správný oděv.

Spodní prádlo u mužů tvoří slipy nebo trenýrky. Nejčastěji muže vídáme v tričku, košili nebo svetru v kombinaci s kalhotami nebo džínami. Košili může doplnit vkusná kravata a při slavnostních příležitostech také motýlek. Košile a trička mohou být v mnoha barvách – bílá, černá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, hnědá, narůžovělá nebo lehce šedivá. Do práce nebo na večírky nosíme kvalitní kalhoty s páskem nebo bez pásku, sako a někdy také klobouk. Na sport si podobně jako ženy vezmou i muži krátké kalhoty s tílkem nebo tričkem. Rádi k tomu nosí kšiltovky. Plavky jsou samozřejmě další nedílnou součásti pánského šatníku. V současné době si mnozí muži oblékají místo svých pyžam i bílé noční košile.

Anna Hlisnikovská


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

img_3712
krajsky-odborn15
okolo-msk2011-107
m-r-polsko2011-02
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.