Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Vsázíte?

Vsázíte?

P odle mě, už jste si určitě někdy na něco vsadili anebo jste si alespoň koupili obyčejný los. Šance na výhru jsou ale odlišné. Například vyhrát Superjackpot ve Sportce je v dnešní době téměř nemožné. Musíte vsadit všech 10 sloupců se šancí. Tato sázka Vás vyjde na 170 korun. A pak už jen stačí chytnout všech 6 vylosovaných čísel a současně uhodnout poslední číslo z vylosovaného šestičíslí hry Šance. A Superjackpot Sportky je váš. Tuto hru provozuje společnost Sazka. Sazka má i jiné Loterie a hry. Například Šťastných 10 a Euromilióny. Princip je založen na podobném systému, uhodnout co nejvíce čísel.

Sazka, ale i jiné společnosti nabízejí tzv. Výherní Losy. U nich je pravděpodobnost výhry rozhodně větší než u Sportky. Šanci na výhru máte od 1 ku 3 až 1 ku 5. To znamená, že na los máte šanci vyhrát s kurzem 3 – 5. Rozhodně větší šance na zisk než u Sportky.

Pak je v nabídce sázkových kanceláří takzvané Kurzové sázení. U nás je nejznámější Tipsport, Fortuna nebo Chance. Tam sázíte na různá sportovní utkání. Příklad: Vyberete si zápas s kurzem 2, vsadíte na něho 100 korun a vyjde Vám, tak získáváte dvojnásobek, tudíž 2 stovky. Kurzové sázení je u nás oblíbené. Musíte se v něm ale trochu vyznat.

Teď už zbývá si jen vybrat nějakou sázku, los nebo hru, mít štěstí a vyhrát. Všem, kteří si vsadí nebo koupí nějaký tiket nebo los, přeju hodně štěstí!

Daniel Gawlas


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

cyklomaraton-k24-201...
P6265893
rovna_prava_pro_vsec...
edf-tour-2010-bielsk...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.